Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 537
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub jak z bajki

Tuż przed wakacjami mogliśmy oglądać ślub Brooke i Ridge'a. Dziś zaglądamy za kulisy tego wydarzenia. I pytamy, czy główni kochankowie "Mody na sukces" będą razem już na zawsze?

Oboje długo czekali na tę chwilę! Gdy w 1994 roku Brooke (Katherine Kelly Lang) i Ridge (Ronn Moss) brali swój pierwszy ślub na malowniczej Zuma Beach w Malibu, wierzyli, że będą razem już na zawsze. Niestety, później jeszcze wiele razy rozstawali się i schodzili.

Reklama

Historia zatacza koło

W październiku 2008 roku ekipa "Mody..." wróciła na tę samą plażę u wybrzeży Kalifornii, by nakręcić sceny kolejnego pojednania pary (emisja w Polsce kilka tygodni temu).

- To symboliczne miejsce. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, jak mocno przeznaczenie wpływa na losy tych dwojga - wyznał wtedy Brad Bell, producent wykonawczy.

- Teraz to miejsce wygląda zupełnie inaczej niż 14 lat temu - stwierdził Moss, któremu podczas zdjęć cały czas towarzyszyła życiowa partnerka Devin DeVasquez. Ponowną wizytą na bajkowej plaży była zachwycona też Lang.

- Mimo że dzień wcześniej wróciłam z podróży służbowej do Włoch, jakoś daję radę - przekonywała wtedy serialowa Brooke. Energii dodawała jej też możliwość pracy z końmi, które są ogromną pasją aktorki.

- Regularnie uprawiam jeździectwo - uśmiechała się.

- Uwielbiam wielogodzinne przejażdżki - uzupełniła. Kilka tygodni później całą ekipę spotkała kolejna niespodzianka. W styczniu 2009 roku odwiedzili plażę w Point Dume, położoną nieopodal Zuma Beach. To tu nagrywano sceny ślubu Ridge'a i Brooke. Znów niemal to samo miejsce, prawie identyczne stroje...

- To dlatego, że zakochani chcieli, by ich pierwszy ślub sprzed 15 lat i ten teraz, który ma być ich ostatnim, wyglądały tak samo - wyjaśnił Bell. Czy faktycznie nie będzie kolejnych rozstań? - To wydarzenie ich połączy. Ale przypuszczam, że znów tylko na chwilę - dodała na koniec Lang.

MR

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 4 lipca.

Świat Forresterów: Brooke i Ridge kolejny raz stają na ślubnym kobiercu. Czy tym razem nikt i nic nie stanie na drodze do ich szczęścia?

"Klan": Małgosia jest przerażona tym, że jej ojciec nie tylko spotyka się z Agatą, ale również z nią sypia. Razem z Jaśkiem postanawiają opuścić rodzinne gniazdko...

"Seks w wielkim mieście": Sława, ogromne pieniądze i... notoryczne kłótnie. Czy gwiazdy tej kultowej produkcji jeszcze kiedykolwiek spotkają się na planie? Jaka jest cena popularności?

Reklama

Od A do Z - Miłość jaka się już nie zdarza. Romantyczne uczucie Magdy i Piotra w pigułce.

Podróże śladami seriali - Popatrz na Warszawę oczami Uli Cieplak ("BrzydUla").

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje