Reklama

Miasto skarbów

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Popławska: Z nagością za pan brat

Aleksandra Popławska, czyli Alicja Wakar z "Miasta skarbów", jako jedna z nielicznych polskich aktorek nie wstydzi się nagości. Zarówno tej w filmach, na sesjach zdjęciowych, jak i w życiu prywatnym. Śmiało przyznała to w jednym z wywiadów.

- Kojarzy mi się z wolnością i swobodą, lubię spać nago, chodzić nago po domu czy ogrodzie, pływać w jeziorze i morzu. To sprawia mi ogromną przyjemność i relaksuje - wyznała w "Playboyu".

Reklama

- Należę do Federacji Naturystów Polskich, dla której nagość to sposób życia w harmonii z naturą, powiązany z szacunkiem dla samego siebie, dla otoczenia, i z dbałością o środowisko. (...) Gdy tylko mogę, korzystam z plaż dla nudystów. Przychodzą tam zazwyczaj całe rodziny z dziećmi, jest mniej ludzi niż na normalnych plażach i nikt na nikogo dziwnie nie patrzy. Czuję się jak w raju - dodała aktorka.

W komentarzach pod odważnymi kadrami Popławskiej z "Kobiet mafii", zamieszczonymi na jej Instagramie możemy przeczytać same pozytywne komentarze: "Pani jest piękna!", "Kobieta mafii pełną piersią", "Nic dziwnego, że gangster się zakochał", "Najpiękniejsza aktorka w Polsce".

Warto dodać, że Aleksandra Popławska 17 marca skończyła 43 lata!

Więcej zdjęć Aleksandry Popławskiej znajdziecie tutaj --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje