Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Roma w łóżku z Martą.. i Michałem?!

"Ja miałam cały czas wrażenie, że ta Roma jest z nami w łóżku" - Martę ogarniają coraz większe wątpliwości po nocy spędzonej z Michałem. Ma wrażenie, że wszystko dzieje się zbyt szybko... Na dodatek odkrywa także nowy "patent" ukochanego, który nie daje jej spokoju. Marta podejrzewa, że to pozostałość po kochance...Miasteczko huczy od plotek. Wspólna noc Marty i Michała nie jest dla nikogo tajemnicą. Wbrew pozorom, to zbliżenie wcale nie oznacza, że para już na dobre wróciła do siebie. Wręcz przeciwnie!

Reklama

Martę dopadają coraz większe wątpliwości. Dla niej wszystko dzieje się zbyt szybko. Roma to dla zranionej kobiety prawdziwa zmora, którą trudno wymazać z pamięci...

Jej wątpliwości i smutek pogłębia nowy "patent" Michała, który podczas wspólnej nocy zrobił coś, czego nigdy wcześniej, przez tyle lat ich związku nie robił! Marcie nasuwa się więc pytanie - czyżby tego - bardzo zresztą przyjemnego rozwiązania - nauczyła go Roma?

Ów "patent" staje się zresztą tematem rozmów krewnych i znajomych. Szczególnie zainteresowany jest Czarek, który bardzo chciałby ożywić swoje życie seksualne z Kingą. Michał wyjawia wreszcie swój sekret Karolowi, który jak się niespodziewanie okazuje, nie jest niewinnym wdowcem...

Czy Marcie uda się wymazać z pamięci koszmarne wspomnienia o Romie? Czy Michał pomoże jej odnaleźć się w tej trudnej sytuacji, czy może jeszcze bardziej skomplikuje ich relację?


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mąż czy nie mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje