Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zagra w dwóch serialach

Wakacje to "gorący okres" w życiu Teresy Lipowskiej, znanej z roli Barbary Mostowiak w "M jak miłość". Nie dość, że została twarzą projektu, który nakłania starszych ludzi do korzystania z internetu, to jeszcze wystąpi w "Na dobre i na złe". Zagra mistrzynię flirtu!

Barbara z "M jak miłość" to typowa gospodyni, bez której nie sposób sobie wyobrazić sprawnego funkcjonowania domu w Grabinie.

Reklama

- Basia żyje tylko problemami swoich dzieci - przyznaje aktorka. - Natomiast Jadwiga z "Na dobre i na złe" to dość zabawna, bardzo żywiołowa postać. Cierpi, ale mimo to cały czas patrzy, jak jest ubrana i czy dobrze wygląda.

W Leśnej Górze Jadwiga nie kryje, że bardzo lubi męskie towarzystwo. Zwłaszcza przystojnych lekarzy. Jaką kobietą jest Jadwiga?

- To ekstrawagancka emerytowana nauczycielka, która oprowadza wycieczki - między innymi po pałacu w Oborach. Ma dużo pikantnych wiadomości o pisarzach i dzieli się nimi z niezwykłą swadą. Na każdym kroku opowiada też z zadęciem o swoich romansach, podrywach i podróżach. To kompletnie inna osoba niż Barbara - opowiada Teresa Lipowska w rozmowie ze "Światem Seriali".

Niedawno aktorka została też "twarzą projektu Akademia e-Seniora".

- Postaram się nakłonić ludzi starszych, żeby otwierali okno na świat w Internecie. Chodzi o to, aby scalić rodzinę. Żeby syn przyszedł do mamy i jej pokazał, jak obsługiwać komputer, a wnuczek się z nią nie nudził.

Czy aktorka serfuje w sieci?

- Gdy zostałam zaproszona do tego projektu, nie miałam pojęcia, co to jest komputer oraz Internet. Ale już niedługo będę surfować prawie jak moje dzieci i wnuczek. Wysyłam już e-maile do syna. Odpisał mi, że spodziewał się wszystkiego, ale nie tego, że będzie korespondował z mamą w Internecie!

Więcej informacji znajdziecie w dwutygodniku "Świat Seriali".

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje