Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszystkie kochanki Pawła Zduńskiego

Kto jak kto, ale Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na pewno nie ma szczęścia do kobiet. Wkrótce znów znajdzie się na uczuciowym zakręcie, bo Majka (Laura Samojłowicz) ucieknie od niego tuż przed ślubem… Zajrzyj do listy jego kochanek!

Dlaczego Paweł Zduński nie ma szczęścia w miłości? Z prostego powodu! Żeby zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, dzięki czemu w "M jak miłość" na okrągło dzieje się coś nowego.

Reklama

Oto lista wszystkich dotychczasowych kochanek Pawła Zduńskiego:


1.Teresa Makowska (Joanna Sydor) - pierwsza wielka miłość Pawła. Niestety, nieszczęśliwa. Teresa była znacznie starsza od niego, miała za sobą nieudane małżeństwo, dorastającą córkę i w związku z tym ciężki bagaż przykrych doświadczeń. To się nie mogło udać.


2.Madzia Marszałek (Anna Mucha) - z nią łączy Zduńskiego najbardziej burzliwa znajomość. Wiele razy od siebie odchodzili, by znów się połączyć. Tworzą parę ludzi, którzy nie potrafią bez siebie żyć. Ale razem też nie… Zresztą ile razy można wchodzić do tej samej rzeki?


3. Sylwia Okońska (Anna Gzyra) - była dla Pawła lekiem na Madzię. Przy jej boku chciał zapomnieć o ukochanej. Bezskutecznie. Przy okazji udało mu się Sylwię skrzywdzić. Wylała przez niego morze łez.


4. Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) - znajomość tylko i wyłącznie intymna. Zduński nie żywił do Mirki żadnych uczuć. A seks z nią znudził mu się dość szybko.


5. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz) - niewątpliwie najlepiej zbudowana z dotychczasowych partnerek Zduńskiego. Grający go Rafał Mroczek musiał się nieźle napocić, żeby nosić ją na rękach. A musiał robić to często, bo takie warunki dyktował scenariusz. Niebawem Majka, powodowana chorobliwą zazdrością o Madzię, wyjedzie. Z ich ślubu wyjdą nici. Zduński znów będzie singlem.

Która z dotychczasowych kochanek Pawła najbardziej do niego pasowała? Z kim powinien związać się po wyjeździe Majki? Macie jakieś propozycje?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje