Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365032
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Seks z Ewą, ciąża z Anną?

Gdy Marek (Kacper Kuszewski) zdecyduje się w końcu na poważny związek z Ewą (Dominika Kluźniak) i spędzi z nią gorącą noc, Anna (Tamara Arciuch) zacznie mu wmawiać, że będą mieli dzidziusia! Mostowiak znajdzie się w potrzasku!


Reklama

Ledwo Ewa i Marek oficjalnie zostaną parą i skonsumują swój związek w sypialni (co nastąpi w 1000. odcinku "Emki"), ich miłość zostanie wystawiona na wyjątkowo trudną próbę. Anna, która zorientuje się, że Mostowiak ostatnio bardzo zbliżył się do przyjaciółki z młodości, postanowi za wszelką cenę zatrzymać go przy sobie. Bynajmniej nie będzie przebierać w środkach.

"Ja i ty zostaniemy rodzicami"

- Jestem w ciąży - usłyszy Mostowiak z ust Gruszyńskiej w 1000. odcinku (emisja w poniedziałek 16 września) - Ja i ty zostaniemy rodzicami.

- Czy to pewne? - zapyta zszokowany Marek. - Tak, na sto procent - skłamie Anna, którą kilka godzin wcześniej ginekolog uprzedzi, że bez specjalistycznego leczenia nie ma szans na zostanie matką.

Mostowiak postanowi nie mówić Ewie, przynajmniej na razie, o swoich problemach z Anną. A Szeflerowa - zupełnie nieświadoma tego, że ukochany grał dotąd na dwa fronty - wyzna mu dozgonną miłość.

Kłamstwa i intrygi

Tymczasem Marek zaproponuje Annie, by umówiła się z nim na wizytę u lekarza. Gruszyńska zacznie się od tego sprytnie wykręcać. Do tego stopnia, że Mostowiak będzie miał wyrzuty sumienia, iż w ogóle chciał zdobyć jakiekolwiek dowody na potwierdzenie jej ciąży! Anna zapowie mu, że na jakiś czas wyjeżdża z Warszawy, a on musi zamieszkać w jej mieszkaniu i zaopiekować się Ulą (Iga Krefft).

Marek, który znajdzie się w potrzasku, będzie unikał kolejnych randek z Ewą, a gdy oboje przypadkiem się spotkają, poprosi kobietę, by dała mu więcej czasu. - Wszystko ci później wyjaśnię - obieca.

A Anna po raz kolejny oszuka kochanka. Gdy Mostowiak w końcu się do niej dodzwoni, wmówi mu, że trafiła do szpitala, bo jej ciąża jest zagrożona! By kłamstwo było bardziej wiarygodne, Gruszyńska prześle e-mail ze zdjęciem USG dziecka.

Niestety, Ula przez przypadek otworzy wiadomość. Natychmiast skontaktuje się z Natalką (Marcjanna Lelek) i poinformuje siostrę, że ciotka zaszła w ciążę z ich ojcem. Następnie złoży wizytę Ewie i poprosi ją, by nie spotykała się więcej z Markiem. Ani słowem jednak nie wspomni o ciąży Anny. Szeflerowa dowie się o wszystkim od... Gruszyńskiej, która osobiście poinformuje rywalkę, że ona i Marek zostaną rodzicami...

Czy miłość Ewy i Marka zwycięży wszystkie kłamstwa i intrygi Anny?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje