Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Seks seksem, ale co dalej?

Julkę (Joanna Kuberska) zadręczać będzie myśl, że może na zawsze stracić Pawła (Rafał Mroczek) i szansę na szczęśliwe życie u jego boku. Dziewczyna postanowi na dobre pojednać się ze Zduńskim i wpadnie na pomysł, żeby zrobić to... w łóżku!

W 1428. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 12 marca o godzinie 20.55) Julka zjawi się na Deszczowej, by poinformować szefową, że musiała zamknąć bistro, bo - jak powie - gruziński wariat z naprzeciwka odciął prąd.

Reklama

Kinga (Katarzyna Cichopek) przerazi się, że nie będzie miała gdzie ugościć ludzi, których tego dnia zaprosiła na chrzciny swych małych córeczek i, co gorsze, nie będzie miała czym ich poczęstować. Tymczasem sprawca całego zamieszania - Otar (David Gamtsemlidze) - przywiezie do domu Zduńskich mnóstwo gotowych potraw gruzińskich i pięknie wyglądających przekąsek.

- Droga pani, proszę się o nic nie martwić, jestem dyplomowanym kucharzem - powie Kindze i poprosi, żeby zaprowadziła go do kuchni.

Gdy Julka zobaczy Otara, z którym wcześniej ostro się pokłóciła, bardzo się zdenerwuje. Zduńska wytłumaczy jej jednak, że Gruzin chce tylko pomóc.

Kilka godzin później Kryszakówna znów wpadnie w furię...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje