M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 330976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Praca za seks? Plotki niszczą życie Ali!

Związek Ali i Pawła do łatwych nie należy, zwłaszcza od chwili, gdy dziewczyna zaczęła pracę w Krakowie. Jak Zduńscy poradzą sobie z problemami?W kolejnym odcinku Ala zostanie wezwana do gabinetu szefa  i usłyszy, że musi zmienić zespół. A wszystko przez... plotki o jej romansie z Karolem!

Reklama

- Z takiego... błahego powodu chcesz mnie odsunąć od projektu?! - Zduńska będzie w szoku.

Jednak Kacper wzruszy tylko ramionami: - Nie będę z tobą dyskutował, czy powód jest błahy, czy nie! Faktem jest, że mój szef zespołu nie dotrzymuje ostatnio terminów, przychodzi do pracy w kratkę... Sytuacja wyraźnie wymknęła mu się spod kontroli. A ja nie mogę sobie pozwolić na żadne obsuwy!

Zdenerwowana dziewczyna od razu opowie o wszystkim Kraftowi.


- To nie fair! Przez ostatnich kilka tygodni siedziałam nad tym projektem dzień i noc! A teraz ktoś ma przyjść na gotowe?... Czuję się jak skończony frajer! Wiesz, co mnie najbardziej wkurza? Ta atmosfera podejrzeń, polowanie na czarownice... Ktoś puścił durną plotkę i to wystarczyło, żeby mnie odsunąć...

Ale Karol jej problemy zignoruje - zbyt zajęty rozwodem i swoją walką z żoną.

Kilka minut później w firmowej toalecie Ala podsłucha rozmowę dwóch koleżanek...

- Ani ładna, ani inteligentna... Pięciu groszy bym za nią nie dała!

- Widać jest niezła w łóżku.

- Myślisz?... A nie wygląda.

- Za coś tę pracę dostała, nie? Na pewno nie za piękny umysł...  Wiesz, co wcześniej robiła, zanim przyszła do naszej firmy? Rozwoziła kanapki!

Gdy dziewczyny wyjdą, Zduńska będzie bliska łez. I w końcu, pełna goryczy, zadzwoni do męża.

- Kacper powinien wywalić mnie dyscyplinarnie! Za to, że rozbijam małżeństwa i robię karierę przez łóżko... Wtedy cała firma byłaby usatysfakcjonowana!

- Ala, wyluzuj...

- Łatwo ci mówić... Mam dość! Tych paskudnych plotek, zawistnych spojrzeń... I wiesz, co? Mam ochotę rzucić to wszystko w diabły!

Paweł poprosi o radę Piotrka - jako prawnika... i pojedzie prosto do Krakowa! Zdenerwowany, Zduński poprosi Karola o rozmowę. Zagrozi oskarżeniem firmy o mobbing i zmusi Krafta, by wstawił się za Alą u szefa.   

- Stary, rozumiem, że nie bardzo kontaktujesz, bo rozwaliło ci się małżeństwo... Współczuję. Ale tak się nieszczęśliwie złożyło, że moja żona przy okazji dostała rykoszetem. A ja na to pozwolić nie mogę!
Paweł odwiedzi Alę w pracy... Na przekór wszystkim złośliwym koleżankom, które wątpiły dotąd w jej małżeńskie szczęście.


- Co ty tu robisz?!

- Witam się z tobą... Włóż w to trochę serca, kochanie!

Czy Zduńska odzyska w firmie dawne stanowisko? I w końcu znajdzie w pracy nowych przyjaciół?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje