Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Madzia przeżyje fantastyczny seks!

Cała Polska wie, że największą miłością Madzi Marszałek (Anna Mucha) był Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Czy jej serce zabije teraz do Olka (Maurycy Popiel)?


Reklama

Cierpiąca z powodu samotności Madzia spojrzy w końcu nieco przychylniejszym okiem na Olka czyli brata Marcina (Mikołaj Roznerski). Lecz długo jeszcze nie będzie pewna swoich uczuć do przystojnego lekarza. Zwierzy się nawet Pawłowi, że aktualnie spotyka się z kimś, ale już bez motylków w brzuchu i romantycznych porywów, bez których wcześniej nie wyobrażała sobie jakiegokolwiek związku.

Tymczasem Chodakowski uprzedzi swoich bliskich, że chce przedstawić rodzinie nową dziewczynę. Zupełnie nieświadoma tego Marszałkówna pozna jego matkę Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i przez przypadek dowie się, że Olek właśnie tak ją zapowiedział. To ją mocno zaskoczy i... zirytuje.

W efekcie zrezygnuje nawet z kolacji, na którą doktor miał ją zabrać. Lecz po krótkiej rozmowie z jego przyjacielem Wojtkiem (Mateusz Janicki)  zmieni zdanie i ostatecznie spędzi uroczy wieczór w towarzystwie bardzo szczęśliwego z tego powodu Aleksandra.

Po wyjątkowo udanej randce Marszałkówna zaprosi Chodakowskiego na obiad do Zduńskich (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek). Przy okazji zwierzy się Kindze, że od operacji nie uprawiała seksu z żadnym mężczyzną. Przyjaciółka od serca poradzi jej, by jak najszybciej to nadrobiła.  Gdy Aleksander zaprosi ją do swojego mieszkania, Madzia przyjmie jego propozycję bez wahania. Efekt? W 1143. odcinku “Emki" (emisja 12 maja w TVP2) spędzą ze sobą bardzo namiętną noc.

- Posłuchałam cię! - usłyszy z jej ust następnego ranka Zduńska. - Było fantastycznie!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje