Reklama

"M jak miłość": Joanna Sydor zapozowała topless

Joanna Sydor, znana z roli Teresy z serialu "M jak miłość", udostępniła w sieci intymny kadr. Pod zdjęciem umieściła poruszający wpis, który skierowała do internautek.

Joanna Sydor w "M jak miłość"

Joanna Sydor to aktorka, która w pamięci widzów "M jak Miłość" zapisała się jako Teresa Makowska-Jakubczyk: pierwsza wielka miłość Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). To właśnie z miłości do niej syn Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Krzysztofa (Cezary Morawski) był nawet skłonny targnąć się na swoje życie! Chociaż kilka lat temu postać Teresy na chwilę zniknęła z serialu, to w 2017 roku Sydor znów pojawiła się w "Emce"!

Obecnie 46-letnia aktorka jest aktywna zarówno na planach zdjęciowych do rozmaitych produkcji, jak i w mediach społecznościowych. To właśnie tam gwiazda postanowiła poruszyć niedawno bardzo ważną kwestię, a mianowicie profilaktykę raka piersi. 

Reklama

Sydor zachęciła panie do wykonywania odpowiednich badań, a swoje słowa zilustrowała piękną, kobiecą fotografią. Pod zdjęciem, na którym Joanna Sydor pozuje topless, pojawił się apel skierowany do kobiet:

Zobacz też: Raeden Greer: Była zmuszana do grania topless

Apel aktorki

Słowa Joanny Sydor nie przeszły bez echa; w komentarzach pojawiło się bowiem sporo podziękowań za zwrócenie uwagi na niezwykle ważną kwestię, jaką jest walka z nowotworem piersi. Dobrze Pani robi Pani Joasiu. Zdrowie najważniejsze w życiu, Zdrowo żyć i czujnym być - można przeczytać pod najnowszym postem serialowej Teresy.

Niedawno sporo miejsca nowotworowi piersi poświęciła również inna gwiazda - Dominika Tajner przyznała się bowiem swoim obserwatorom do tego, że konieczna była operacja...

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy