Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

Na Instagramie gwiazdki "M jak miłość" niemal codziennie pojawiają się nagie zdjęcia. Serialowa Karolina Kubiak wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wywołać medialny szum, chociaż w show-biznesie jest dopiero od niedawna.

Iga Górecka urodziła się 1 września 1988 roku. W 2016 roku ukończyła wydział aktorski w Warszawskiej Szkole Filmowej. Debiutowała w 2012 roku epizodem w "Przyjaciółkach". Później zagrała jeszcze w "Ojcu Mateuszu", "Na sygnale" (od 2014 jako dyspozytorka Julia Ruda, "Wkręconych" czy "rodzince.pl".

Reklama

W "M jak miłość" pierwszy raz mogliśmy oglądać ją w 2014 roku, kiedy wcieliła się w Kamilę, dziewczynę Łukasza Wojciechowskiego (Adrian Żuchewicz) w zaledwie jednym odcinku. Musiała na tyle spodobać się twórcom, że zaprosili ją na casting ponownie.

Obecnie w "Emce" gra kontrowersyjną postać, Karolinę, koleżankę ze studiów Piotrka (Marcin Mroczek), która zostaje zatrudniona w kancelarii Wernera (Jacek Kopiczyński) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Od początku miesza i próbuje szpiegować dla konkurencji, jednak kiedy jej się to nie udaje, zadaje ostateczny cios. Oskarża Andrzeja o próbę gwałtu i chce go pogrążyć w sądzie. Jesienią będziemy świadkami jej knowań z Anetą (Ilona Janyst).

Fani "Emki" już wzięli ją na celownik i myląc serialową fikcję z rzeczywistością wypisują pod adresem aktorki (!) nienawistne komentarze.

"Tak się składa, że prywatnie nie mam telewizora, nie wiem co się dziś w emeczce działo, ale bardzo się cieszę, że emocje zostały poruszone. Jestem w domu, piję herbatę, nikomu krzywdy nie robię. Przyrzekam! W pierś się biję za wszystkich tych, którym się zrobiło przykro...pani mecenas Karolina Kubiak na pewno nie. Śpijcie spokojnie! Nie piszcie do mnie bym się odpier... od Madzi i Andrzeja, to przecież nie ja" - napisała Iga na swoim facebookowym profilu 22 maja.

Prywatnie Górecka jest nie tylko aktorką. Jak sama mówi "od 2003 roku użycza swojego ciała i duszy branży filmowo-reklamowej". Stąd jej śmiałość oraz akceptacja i świadomość własnego ciała. Górecka nie wstydzi się nagości. Na Instagramie regularnie widzimy ją w sesjach, gdzie odsłania swoje wdzięki. Niektórzy już okrzyknęli ją polską Emily Ratajkowski.

Nawet kiedy nie zdejmuje ubrania emanuje seksualnością. W sieci możemy przeczytać jej bloga "Pamiętniki sensualne", gdzie sama siebie definiuje jako "emocjonalną ekshibicjonistkę kierującą się zmysłami".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama