Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„M jak miłość”: Awans i podwyżka w zamian za seks?!

To już pewne! Magda zdecyduje się wyprowadzić z mieszkania Olka i rozwieść się ze swoim mężem. Budzyński - choć nie wprost - wyzna jej miłość i zapowie, że nie zrezygnuje z uczucia do niej!

Marszałek (Emilian Kamiński) dowie się, że Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) nie są już razem, a jego córka przeprowadziła się z adoptowanym synem do domu Kingi (Katarzyna Cichopek) na Deszczową. - Podobno nie chcesz od Olka żadnej pomocy? - zapyta Madzię i nie czekając na odpowiedź, zaproponuje, by zamieszkała razem z nim.

Reklama

Tymczasem Budzyński (Krystian Wieczorek), wiedząc, że Magda rozgląda się za jakąś wygodną kawalerką i potrzebuje pieniędzy, poprosi Adama (Jacek Kopczyński), by dał jej podwyżkę. Werner zgodzi się i zaproponuje Chodakowskiej, aby - oprócz swoich zwykłych obowiązków w sekretariacie - wzięła również na siebie organizację spotkań oraz wyjazdów służbowych i została jego osobistą asystentką.

Magda od razu zorientuje się, że awans i podwyżkę zawdzięcza Andrzejowi. Kiedy jednak Budzyński zaoferuje jej pomoc finansową, odrzuci ją. - Kiedyś w końcu będziemy musieli porozmawiać o tym, co się stało - nieoczekiwanie powie jej mecenas, mając na myśli ich bliskie relacje.

- Proszę, nie chcę do tego wracać. Poza tym... o czym my mówimy? To był tylko jeden pocałunek - usłyszy.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem Magda poinformuje Andrzeja, że Olek odwiedził ją na Deszczowej

. - Wyprowadził się z mieszkania i chce, byśmy wrócili tam z Maćkiem. Może to rzeczywiście jest jakieś wyjście? - westchnie, licząc na to, że Budzyński poradzi jej, co powinna zrobić.

- Moim zdaniem to rozsądne, uczciwe i dorosłe rozwiązanie - stwierdzi prawnik.

Magda zdecyduje się zadzwonić do niewiernego męża, by powiedzieć mu, że przyjmuje jego ofertę. Andrzej spojrzy na nią i spokojnie wyzna, że nie zamierza... odpuścić.

- Muszę cię o czymś lojalnie uprzedzić. Będę o ciebie walczył! - powie.

- Nic nie mów, nie musisz. Po prostu chciałem, żebyś o tym wiedziała - doda, dając jej do zrozumienia, że czuje do niej coś znacznie poważniejszego niż tylko sympatię.

Jak Magda zareaguje na słowa mężczyzny, który przecież już od jakiegoś czasu nie jest jej obojętny? Zdradzamy, że po wakacjach Chodakowska zacznie na nowo układać sobie życie. Choć Olek będzie ją prosił o wybaczenie i zapewniał, że na zawsze zerwał z Anetą (Ilona Lewandowska), nic nie wskóra. Magda uzna, że może on widywać się z Maćkiem (Franciszek Przanowski), ale nie ma możliwości, by znów byli razem. Czy kobieta zrozumie, że po rozstaniu z mężem nie musi już dłużej bać się tego, co czuje do Budzyńskiego?

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje