Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Wendzikowska zaręczyła się!

Kiedy niespełna dwa miesiące temu Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", po raz pierwszy spotkała Patryka Ignaczaka - wokalistę zespołu Audiofeels - nie przypuszczała, że już po kilku tygodniach znajomości przyjmie jego oświadczyny. Aktorka potwierdza, że nowy ukochany poprosił ją o rękę, a ona powiedziała: "Tak"!


Reklama

Anna Wendzikowska ma już za sobą jedno małżeństwo. Jej związek z pracującym w Londynie amerykańskim finansistą Christopherem Comb'em, którego poznała przez internet, rozpadł się jednak bardzo szybko, choć aktorka zapewniała w wywiadach, że mąż jest mężczyzną idealnym, facetem z jej marzeń...

Wcześniej, zanim jeszcze poznała Christophera, planowała ułożyć sobie życie u boku Jakuba Sićko, którego - o czym dziś nie wiele osób pamięta - odbiła jej koleżanka... Agnieszka Włodarczyk, czyli niezapomniana Wiki z "Plebanii".

Anna Wendzikowska nigdy nie opłakiwała zbyt długo rozstań ze swymi ukochanymi, bo wierzyła, że w końcu spotka tego jedynego, który pokocha ją naprawdę i u boku którego spędzi resztę życia.

- Jestem bardzo szczęśliwa - napisała na swej tablicy na serwisie społecznościowym pod zdjęciami z romantycznego wypadu z Patrykiem do Berlina.

Patryk oświadczył się Ani podczas kolacji w jednej z warszawskich restauracji, a ona - choć zaskoczona jego propozycją - przyjęła pierścionek zaręczynowy.

Aktorka i dziennikarka nie zamierza jednak śpieszyć się ze ślubem. Żartuje, że już raz się pośpieszyła i nic dobrego z tego nie wynikło. Najprawdopodobniej dozgonną miłość i wierność przysięgnie Patrykowi Ignaczakowi dopiero w przyszłym roku.

Na razie narzeczony Ani dojeżdża na randki z nią z Poznania, gdzie mieszka, ale lada moment przeprowadzi się do stolicy na stałe, by być jak najbliżej ukochanej.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje