Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk potwierdza, że wkrótce się żeni!

Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek Chodakowski z "M jak miłość", choć oświadczył się swej ukochanej Elizie Ziemińskiej niedawno, nie zamierza zbyt długo zwlekać z ożenkiem. Podobno przyszli państwo młodzi wyznaczyli już datę swego ślubu...

Ślub w życiu...


- Mógłbym stracić głowę dla kobiety, która - gdy wychodzę z domu - zatrzymuje mnie jeszcze na chwilę, poprawia krawat i całuje na pożegnanie. Moją pierwszą wielką miłością będzie ta, która sprawi, że się ożenię - powiedział kiedyś Andrzej Młynarczyk w wywiadzie dla "Twojego Stylu", nie przypuszczając zapewne, że wkrótce spotka dziewczynę, która sprawi, że przekona się do zostania mężem.

Reklama

Eliza Ziemińska, z którą aktor spotyka się od prawie dwóch lat, jest właśnie tą jedyną - kobietą, na jaką czekał przez całe życie. Mówi, że Eliza urzekła go swą delikatnością, wrażliwością, troską i dbałością o siebie.

- Poznałem ją w... kościele. I była to miłość od pierwszego wejrzenia - wyznał Andrzej w programie "Pytanie na śniadanie" i dodał, że o rękę poprosił Elizę tuż przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem również w kościele.

Andrzej Młynarczyk i Eliza Ziemińska od razu po zaręczynach wyznaczyli datę swego ślubu i rozpoczęli przygotowania do najpiękniejszego w ich życiu dnia. Aktor, znany z tego, że bardzo rzadko mówi publicznie o swej prywatności, nie zdradził dotąd, kiedy dokładnie zamierza stanąć na ślubnym kobiercu, ale potwierdził, że poprowadzi Elizę do ołtarza już wkrótce.

Eliza Ziemińska jest projektantką wnętrz i dziennikarką, zna świetnie kilka języków, studiowała na uniwersytecie w Sztokholmie, a jej wielką pasją jest historia sztuki. Rodzice Andrzeja Młynarczyka są zachwyceni swą przyszłą synową, od razu ją pokochali i są bardzo zadowoleni, że ich syn jest szczęśliwy.

Aktor powiedział niedawno, że wyobraża sobie, iż za kilka lat będzie miał cudowną żonę, dzieci oraz pełen ciepła i miłości dom, do którego zawsze z radością będzie wracał po pracy. Wszystko wskazuje na to, że jego marzenie spełni się szybciej, niż myślał...

... i serialu?!

Serialowego bohatera Andrzeja Młynarczyka w końcówce sezonów również czeka happy end. Nie będzie to co prawda ślub (jeszcze), ale pojednanie z Asią i gorący seks na zgodę.

Dodatkowo Agnieszka postanowi raz na zawsze zapomnieć o swoim byłym kochanku. Czy to oznacza, że Chodakowski w końcu podejmie poważne kroki i zwiąże się z Tarnowską węzłem małżeńskim?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje