Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", nigdy nie miała powodów, by narzekać na brak szczęścia. Kiedy więc stanęła do castingu zorganizowanego przez producentów 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", myślała, że bez problemu dostanie się do programu, w którym bardzo chciała wziąć udział. Niestety, jej kandydatura została odrzucona!


Reklama


Show "Twoja twarz brzmi znajomo" był jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych mijającej wiosny. Nic dziwnego, że władze Telewizji Polsat zdecydowały, iż nie zniknie z anteny, a wiele znanych z seriali gwiazd zadeklarowało chęć wystąpienia w jego jesiennej edycji. Wśród aktorek, które marzyły o udziale w show, była m.in. Katarzyna Cichopek.

Serialowa Kinga z "M jak miłość" myślała zapewne, że casting do 2. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", na który została zaproszona, to tylko formalność...

Okazało się jednak, iż chętnych do występów w programie jest znacznie więcej niż miejsc, więc producenci musieli przeprowadzić ostrą selekcję, by wybrać po prostu najlepszych z najlepszych! Katarzyna Cichopek niestety nie znalazła się wśród nich.

Jak informuje jedno z pism, Kasia nie przekonała do siebie członków komisji przesłuchujących kandydatów do udziału w show, bo - choć umie śpiewać - nie potrafi naśladować głosów innych gwiazd, a ta właśnie umiejętność w "Twoja twarz brzmi znajomo" jest najważniejsza.

Aktorka musiała pogodzić się z przegraną i ustąpić miejsca innym, ale nie chce się przyznać do porażki... Jej menadżerka stwierdziła wręcz w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo", że Katarzyna Cichopek w ogóle nie brała udziału w castingach do jesiennej edycji programu!

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje