Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kasia Cichopek wraca na plan!

Trochę niewyspana, nieco zmęczona - bo mały Adaś czasem w nocy "szaleje". Ale promienna i szczęśliwa Kasia Cichopek, już jako mama, powróciła do pracy...

Od czasu narodzin swojego pierwszego dziecka, gwiazda pojawiła się przed kamerami tylko kilka razy. I nic dziwnego. Odkąd 8 lipca Kasia CichopekMarcin Hakiel zostali rodzicami małego Adasia, każdą wolną chwilę poświęcają dziecku. Teraz aktorka wraca do pracy, z nową energią i nowymi doświadczeniami.

Reklama

"Nie mogłam się doczekać pierwszego dnia na planie, po tak długiej przerwie. Cudnie jest być z maleństwem, ale praca, a zwłaszcza praca w zgranym, kochanym zespole - niesamowicie ładuje akumulatory" - wyznaje Kasia.

Odkąd sama została mamą, zupełnie inaczej patrzy na problemy Kingi, którą już od 9 lat kreuje w serialu "M jak miłość". Jednak dopiero teraz, serialowa bohaterka jest jej tak bliska…

Jak dalej potoczą się losy Kingi? Już teraz zdradzimy, że… Zduńska, po powrocie znad morza, szybko postawi męża do pionu! Uzna, że Piotrek zbyt blisko zaprzyjaźnił się z Mirką, i postara o to by szefowa nie miała co do tego, że Piotrek należy tylko do niej!

A jak nowy "image" żony-zazdrośnicy spodoba się Zduńskiemu? Ciekawych zapraszamy przed telewizory. Tej jesieni, romantycznej akcji nie zabraknie! Lepiej nie przegapić żadnego odcinka!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje