Reklama

Joanna Koroniewska w bieliźnie!

Joanna Koroniewska odpowiada na oskarżenia i krytykę internautów. W bieliźnie w teatrze? "Myślałam, że będę grać Szekspira i Czechowa".

Przygoda z aktorstwem

43-letnia aktorka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. I tak zaczęła się jej przygoda w świecie seriali i teatru. Prowadzi media społecznościowe, na których dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Wstawia zdjęcia, filmy, zdradza co u niej.

Czasem bez makijażu...

...czasem w wyjątkowej kreacji, w ubraniach "na co dzień", w stroju kąpielowym. W jednej z ostatnich relacji pokazała się jednak w bieliźnie... w miejscu publicznym! Skąpy strój w teatrze? Joanna Koroniewska - Dowbor przygotowuje się do spektaklu. Chwilę później opublikowała post, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami.

Reklama

Pod zdjęciem odpowiada również na oskarżenia i krytykę obserwatorów. "Szanuję się jak cholera!".

teatrkomedia

Pod postem umieściła hasztagi, m.in. takie jak: teatrkomedia oraz odjechanafarsa. Na stronie teatru czytamy, że "Odjechana farsa" to "świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które... mieszkają w każdym z nas".

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak...ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji- czytamy.

Zobacz więcej:

Aktorka opowiedziała o traumie!

Co słychać u Maryny z "Janosika"?

"M jak miłość": Majka dostanie ostrzeżenie od Kingi!

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewksa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje