Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdor "M jak miłość" pokazał intymne ujęcia z Beatą Tyszkiewicz!

Aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" w dobie epidemii koronawirusa jest coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Dzieli się w sieci wieloma szczegółami z życia prywatnego. Ostatnio pochwalił się zaskakującymi zdjęciami z Beatą Tyszkiewicz.

Tadeusz Chudecki, polski aktor znany m. in. z wielu popularnych seriali, takich jak "M jak miłość", "39 i pół", "Duża przerwa" czy "Bao-bab, czyli zielono mi", w dobie epidemii koronawirusa zaczął być coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie dość obszernie relacjonuje tam swoje życie prywatne, dzieląc się i tymi radosnymi, i bardzo smutnymi informacjami.

Reklama

Chociaż ostatnie tygodnie nie były dla niego łatwe, Tadeusz Chudecki stara się nie zatracać w sobie optymizmu i wierzy, że wkrótce nastaną lepsze czasy. W tym trudnym okresie stara się umilać czas swoim obserwatorom, publikując na Facebooku wiele pozytywnych wpisów i wspomnień z przeszłości. Zamieszcza także nagrania, w których czyta dzieciom bajki. Takiego wpisu nikt jednak na jego profilu się nie spodziewał!

Wśród wspomnień, którymi Tadeusz Chudecki postanowił podzielić się na Facebooku, znalazło się kilka odważnych kadrów.

To ujęcia z filmu "W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów" z 1984 roku w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie, w którym aktor miał szansę zagrać na początku swojej kariery. Wystąpił wówczas u boku m.in. Gustawa Holoubka, Grażyny Szapołowskiej i Beaty Tyszkiewicz. Z tą ostatnią wystąpił w bardzo intymnej scenie.

"Tak mi się w młodości świetnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beatą Tyszkiewicz. A potem wszystko poszło bokiem. C'est la vie!" - napisał z przymrużeniem oka.

To zdjęcie miałem opublikować na zakończenie epidemii, ale ponieważ nie wiadomo czy ta data nastąpi, to nie wytrzymałem i publikuję je dzisiaj. Dajmy na to, ze z powodu wypełniającej mnie radości, że od poniedziałku będę mógł znowu wchodzić do lasu! - dodał.

Pod jego wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród komentujących znalazł się Olaf Lubaszenko.

"Tadeusz, udowodnij, że to ty" - zażartował aktor i reżyser.

"Podam numer do Beaty T." - odpowiedział z humorem Chudecki.

"Pamiętasz, jak lecieliśmy razem w samolocie? Teraz każde miłe wspomnienie z przeszłości ma znaczenie. Trzymaj się dzielnie!" - podsumował.

Autor: Maria Staroń

***Zobacz także***RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje