Reklama

Dominika Kluźniak: Gwiazda "M jak miłość" żyła w miłosnym trójkącie!

Dominika Kluźniak, aktorka znana z roli drugiej żony Marka w "M jak miłość", przeżyła prawdziwy dramat. Przez pewien czas była zmuszona do życia w miłosnym trójkącie. Po tym, jak jej ukochany, Bartosz Głogowski, odszedł do innej kobiety, cierpiała w milczeniu. Czy udało jej się uporać z odrzuceniem?

Kariera Dominiki Kluźniak

Dominika Kluźniak dała się poznać telewidzom jako krawcowa w serialu "BrzydUla" i redaktor naczelna w "Lejdis". Wielu może pamiętać ją także z roli Ewy Szefler-Mostowiak, żony Marka, w serialu "M jak miłość".  Pojawiła się również w "Kryminalnych", w "Niani" oraz w "Heli w opałach".

Zobacz też: Tomasz Oświeciński nie może korzystać ze swojej ogromnej łazienki! Dlaczego?

Dominika Kluźniak nie miała szczęścia w miłości

Dominika Kluźniak znana jest z tego, że niechętnie dzieli się z reporterami szczegółami dotyczącymi jej prywatnego życia. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i poinformowała media, że zaręczyła się ze swoim ukochanym - Bartoszem Głogowskim. Nie minęło dużo czasu, gdy na świat przyszła ich córka Julia. 

Reklama

Mogło się wydawać, że zakochani niedługo staną na ślubnym kobiercu. Dominika nawet zaczęła nazywać swojego "mężem". Nigdy nie zalegalizowali swojego związku, ponieważ Bartosz Głogowski zakochał się w innej kobiecie! Na planie "Plebanii" Głogowski poznał Natalię Lesz, dla której całkowicie stracił głowę. 

Dominika Kluźniak długo walczyła o zatrzymanie ukochanego przy swoim boku. Przez pewien czas żyła w miłosnym trójkącie. Sytuacja wydawała się beznadziejna. W końcu Kluźniak uświadomiła sobie, że nie zdoła przekonać Głogowskiego, by nie porzucał jej oraz córeczki. Aktorka "M jak miłość" cierpiała w milczeniu.

Choć jego romans z Natalią Lesz nie był tajemnicą, Głogowski nie lubił komentować swojego rozstania z Dominiką Kluźniak.

Szybko okazało się jednak, że plany Bartosza Głogowskiego, dotyczące jego przyszłości u boku znanej gwiazdy, nie doczekają się realizacji. Natalia Lesz potraktowała aktora tak, jak on wcześniej potraktował Dominikę Kluźniak! Głogowski został sam.

W tym czasie Kluźniak poradziła sobie z traumą i odnalazła szczęście. Udało jej się też nawiązać szczególną więź z córką.

Zobacz też: Cezary Pazura nie oświadczył się?! Ukochana aktora zdradziła sekret!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje