Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368656
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cukrzyca, borelioza, rak… Na co chorują gwiazdy?

Żadne pieniądze świata nie są w stanie uchronić przez nieszczęściami. Choroba nie wybiera i nie omija również znanych z pierwszy stron gazet osób. Niektórzy ukrywają swój stan, inni wręcz przeciwnie. Starają się oswoić fanów ze swoimi dolegliwościami i udowodnić, że chorób nie należy się wstydzić, a umieć z nimi walczyć!

Barbara Kurdej-Szatan

Gwiazda "M jak miłość" od kilku lat walczy z groźną chorobą roznoszoną przez kleszcze, czyli boreliozą. Kurdej-Szatan na początku zauważyła u siebie bolesny rumień wędrujący. Lekarz jednak zlekceważył ten objaw, przez co aktorka nie może pozbyć się choroby do dzisiaj. 

Reklama

Musiała przesunąć w czasie swoje plany dotyczące zajścia w ciążę. Obawiała się bowiem, że wskutek choroby mógłby zostać uszkodzony płód. Szczęśliwie udało się opanować rozwój choroby i obecnie aktorka oczekuje swojego drugiego dziecka.

Farrah Fawcet

W 2006 roku u gwiazdy "Aniołków Charliego" Farrah Fawcet, zdiagnozowano rak jelita grubego. Przez moment wydawało się, że aktorka pokonała chorobę, jednak nawrót nastąpił kilkanaście miesięcy później.

Rak zdeterminował życie aktorki, odebrał jej szanse na powrót do zawodowej aktywności. Fawcett nigdy nie wstydziła się swojej dolegliwości. Wręcz przeciwnie - przed śmiercią zdążyła jeszcze wystąpić we wzruszającym filmie dokumentalnym opowiadającym całą prawdę o jej walce z chorobą.

Zmarła, potwornie cierpiąc. Miała 62 lata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje