Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nowego po wakacjach?

Co się wydarzy w Grabinie, Gródku i na Deszczowej? Miłośnicy "M jak miłość" muszą się uzbroić w cierpliwość na czas wakacyjnej przerwy. Zdradzamy jednak kilka tajemnic z kolejnych odcinków serialu.

Zmienne nastroje Marii (Małgorzata Pieńkowska) to coś zupełnie naturalnego dla kobiety w jej stanie. W ostatnich odcinkach przed wakacjami śledziliśmy obawy przyszłej mamy związane z jej wiekiem - czy dziecko nie będzie obciążone jakąś wadą genetyczną? Maria podjęła wtedy decyzję o badaniach prenatalnych i okazało się, że wszystko jest w porządku. Artur (Robert Moskwa) szaleje ze szczęścia. Nie spodziewał się, że po czterdziestce zostanie ojcem. Chucha i dmucha na żonę, aż Maria czuje się nieco zmęczona jego nadopiekuńczością.

Reklama

Dlatego w pierwszych odcinkach po wakacjach zobaczymy ją, jak samodzielnie wybiera się do lekarza. Uważa, że Artur, dyskutujący z ginekologiem o każdym drobiazgu, wprowadza zbyt nerwową atmosferę w gabinecie. A przy tym przyszła mama czuje się rewelacyjnie i nie wymaga opieki męża.

Wraca do domu w znakomitym nastroju. Ma dla męża kolejną nowinę. Urodzi córeczkę! Maria i Artur są tak szczęśliwi, że nic nie może ich zaniepokoić. Nawet nieco tajemnicza paczuszka z zabawkami i ubrankami dla dziecka... Będą sadzili, że podrzucił ją ktoś z rodziny. Niestety, prawda jest inna.

Wiadomość o ciąży Marii nasiliła obsesje Radosza (Mariusz Zalejski). Zacznie przesyłać Marii kolejne prezenty dla dziecka. I obwieści znajomym, że to on, a nie Artur, zostanie ojcem! Głuche telefony przestraszą Marię i wytracą ją z równowagi. Oboje z mężem zorientują się, co to oznacza. Radosz szykuje się do kolejnego ataku. Artur tym razem zamierza być szybszy. Organizuje pułapkę. Udaje mu się zwabić Radosza na spotkanie. Nie chce żadnych wyjaśnień. Zapowiada, że jeżeli ataki na jego rodzinę się nie skończą, to Radosz gorzko pożałuje. A jeśli coś stanie się Marii lub dziecku, to zapłaci za to życiem.

Kłopoty czekają też Hankę (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). W ich związku napięcie wzrośnie.

Marek, chociaż ma świadomość, że prowadzi ryzykowną grę, nadal będzie umawiał się z Grażyną. A "przyjaciółka" zaproponuje, by spotkali się w motelu pod Warszawą. Czy Marek ulegnie pokusie? Ucieknie od domowych problemów i wymówek żony po to, żeby noc spędzić z Grażyną?

Za to Małgosia (Joanna Koroniewska) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) znowu szczęśliwi, razem będą się szykować na przyjście dziecka.

Więcej czytaj w najnowszym numerze magazynu "Tele Tydzień".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje