Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367398
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Wendzikowska opublikowała nagie zdjęcie z wanny!

Anna Wendzikowska z pewnością wie, jak rozgrzać swoich fanów. Dziennikarka utrzymuje stały kontakt ze swoimi wielbicielami poprzez media społecznościowe i to właśnie tam trafiają gorące fotografię kobiety. Ostatnia z nich jednak szczególnie zaskoczyła i... podzieliła internautów.

"Dziś nadal spadek formy psychicznej u mnie.. poprawiam sobie humor szukając rozpraszaczy... odtwarzam kolejne filmowe sceny. Czy wiecie do czego nawiązuje to zdjęcie?? Podpowiem Wam, że specjalnie kupiłam walkmana przez Internet. Nie działa, ale jest żółty, a to w tej scenie kluczowe" - pisze pod zdjęciem dziennikarka.

Reklama

Nie ma wątpliwości, że Anna Wendzikowska należy go gwiazd, które lubią robić sobie zdjęcia. Internetowa galeria dziennikarki przepełniona jest jej fotografiami. W ostatnim czasie na Instagramie kobiety dominowały słoneczne kadry z wakacji. Teraz z uwagi na sytuację, Wendzikowska dzieli się z internautami urokami domowego życia, jednak nie znaczy to, że jej zdjęcie nie mogą być równie gorące, co te z rajskich plaż.

Ostatnia fotografia z wanny rozgrzała internautów i... skłoniła ich do dyskusji. Mimo że odważne zdjęcie znalazło sobie wiele zwolenników, którzy w komentarzach zachwycają się prezenterką, znaleźli się i tacy, według których publikowanie takich zdjęć jest nie na miejscu:

"Jaki jest sens wrzucania takich zdjęć na Instagram? Może zdjęcie na

kibelku albo pod prysznicem? (...) Gwiazdom odwala na tej kwarantannie.

Jak nie tik toki to zdjęcia podczas kąpieli"

Pod komentarzem internautki, szybko pojawiła się żartobliwa odpowiedź dziennikarki:

"A jest jakaś fajna scena filmowa na kibelku?"

Autor: Aleksandra Biłas


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje