Reklama

Adriana Kalska odsłoniła ciało! Kusą sukienką rozgrzała fanów!

Adriana Kalska, czyli Iza z "M jak miłość", podzieliła się z fanami na Instagramie nowym zdjęciem. Aktorka zapozowała w granatowej mini i zachwyciła internautów. Wirtualnym serduszkom i komentarzom nie było końca, a wielbiciele aktorki nawiązali również do jej... męża! Czyżby Kalska zmieniła już stan cywilny?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem

Adriana Kalska z pewnością nie ma czasu się nudzić! "M jak Miłość" i "Papiery na szczęście" to seriale, w których piękna aktorka wciela się w dwie kompletnie różne postacie. Widzowie pokochali Kalską najpierw jako Izę: partnerkę Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak Miłość", by następnie komplementować ją za rolę Marty w nowym serialu TVN7. Mimo tego, że Kalska ma pełne ręce roboty, to nie zapomina o aktualizacji swojego konta na Instagramie! Właśnie tam trafiła niedawno kolejna porcja fotografii ukazujących aktorkę w ciekawym wydaniu. Krótka sukienka w połączeniu z ciemną kurtką, obcasami i dopasowaną torebką sprawiły, że ukochana Mikołaja Roznerskiego zaprezentowała się w nieco innym niż dotąd wydaniu. Taka zmiana w wyglądzie nie mogła przejść niezauważona w sieci!

Reklama

Adriana Kalska zachwyca na Instagramie

Adriana Kalska na Instagramie cieszy się sporą popularnością: jej konto śledzi ponad 250 tys. Internautów! Nic więc dziwnego, że pod najnowszym wpisem gwiazdy szybko zaroiło się od  pochlebnych wypowiedzi:

Co ciekawe, jedna z internautek nawiązała do partnera Kalskiej, pieszczotliwie nazywając go "mężem"!

Nic jednak nie wskazuje na to, by weselne dzwony już zabiły dla Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wprawdzie w mediach od czasu do czasu pojawiają się doniesienia o przygotowaniach aktorskiej pary do tego ważnego dnia, ale zarówno Kalska, jak i jej partner cenią sobie prywatność, przez co nie odnoszą się do krążących plotek.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL