Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 715
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Piotr zostaje aresztowany!

Za Piotrem ciągną się konsekwencje feralnej operacji, podczas której usunął pacjentce macicę. Czy Iza dopnie swego i zrujnuje mężowi karierę?

Nad Wanatem gromadzą się czarne chmury - w dokumentacji z zabiegu usunięcia macicy w tajemniczy sposób pojawia się zapis o "czynnikach społecznych". Prasa zarzuca Piotrowi, że bezprawnie zdecydował o tym, aby Barszczewscy nie mieli więcej dzieci. Wanat zostaje aresztowany.

Reklama

Po śmierci Olgi Marcin i Maks zamierzają jak najszybciej przeprowadzić badania pozwalające na ustalenie ojcostwa jej syna. Alicja często odwiedza syna Olgi na oddziale noworodków. Maks jest jej za to wdzięczny.

Leon, Beata, Sylwia i Elżbieta nakłaniają Alicję, aby została w Toruniu. Szymańska podejmuje ważną decyzję dotyczącą jej przyszłości...

Do szpitala trafia Bojarowa - nauczycielka Antka, która skierowała przeciwko Gajewskim sprawę do sądu rodzinnego o wyznaczenie kuratora. Jivanowi udaje się pomóc kobiecie.

W Copernicusie zjawia się także kobieta, u której doszło do komplikacji po zabiegu powiększenia piersi. Jej mąż jest zaskoczony, bo nic nie wiedział o operacji... Lekarze ratują pacjentkę.

Elżbieta odpycha od siebie Florczyka, który jest nią zainteresowany "na poważnie".

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje