La Promesa – pałac tajemnic La promesa
Ocena
serialu
9.2
Super
Ocen: 230
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przełom w "La Promesie". Jana odnajduje wachlarz w domu Ramony

"La Promesa – pałac tajemnic" to pełen intryg i emocjonujących momentów serial produkcji hiszpańskiej. Telenowela spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony polskich telewidzów. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach 248-250? Jana odnajdzie w domu Ramony przedmiot należący do markizy. Oprócz tego Antonio opuści La Promesę. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź nasze streszczenia!

"La Promesa – pałac tajemnic" to serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej w 2024 roku. Produkcja opowiada historię Jany – młodej dziewczyny, która usiłuje rozwikłać zagadkę dotyczącą zabójstwa jej matki. Trop prowadzi do rezydencji "La Promesa", w której to bohaterka zatrudnia się jako pokojówka. Czy uda jej się poznać skrywane od lat tajemnice? 

"La Promesa – pałac tajemnic" odcinek 248 – streszczenie

Antonio opuszcza La Promesę. Wcześniej mężczyzna wyznaje Martinie, że nie mogą wziąć ślubu. Tymczasem Margarita jest bardzo podejrzliwa względem swojej szwagierki. Pia stawia Markizie twarde warunki. Z kolei Abel postanawia stanąć w obronie Jimeny, która staje się obiektem krytyki ze strony Manuela i jego rodziny.

Reklama

"La Promesa – pałac tajemnic" odcinek 249 – streszczenie

Catalina otrzymuje propozycję biznesową od don Pelayo. Markiza rozważa przyjęcie warunków Pii, jednak jednocześnie stawia jej pewien warunek. Z kolei Martina jest zdruzgotana z powodu zerwania zaręczyn i śmierci jej ojca. Kobieta po raz kolejny decyduje się odrzucić Curro. Simona rozmawia z Lope i mówi jej o przyczynach zachowania don Carlosa. Jana odnajduje w domu Ramony wachlarz należący do markizy. 

"La Promesa – pałac tajemnic" odcinek 250 – streszczenie

Candela jest zaniepokojona zachowaniem don Carlosa. Cruz każe służbie i rodzinie otoczyć Jimenę szczególną troską. Markiza uważa bowiem, że dziewczyna niedostatecznie o siebie dba. Z kolei Jana mówi Manuelowi o wachlarzu, który znalazła w domu. Reakcja mężczyzny jest dla niej zaskakująca. Czy markiza miała coś wspólnego ze zniknięciem Ramony? 

"La Promesa – pałac tajemnic" odc. 248-250 – kiedy i gdzie oglądać?

"La Promesa – pałac tajemnic" to serial, który można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05 na antenie TVP 2. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 248-250? Poniżej lista: 

  • odcinek 248 – emisja w poniedziałek 13 października o godzinie 15:05 w TVP 2; 
  • odcinek 249 – emisja we wtorek 14 października o godzinie 15:05 w TVP 2; 
  • odcinek 250 – emisja w środę 15 października o godzinie 15:05 w TVP 2. 

Powtórki serialu "La Promesa – pałac tajemnic" można oglądać na kanale TVP Kobieta o godzinie 21:30. Z kolei wszystkie dotychczas wyemitowane epizody są dostępne na platformie TVP VOD.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: hiszpańskie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL