Skins

Kumple

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kontrowersyjny serial o nastolatkach

Już 15 maja na antenę MTV Polska wchodzi głośny, amerykański serial "Kumple" ("Skins"). Ukazuje on w bezkompromisowy sposób życie nastolatków i jest amerykańską wersją serii produkowanej od 2007 roku przez brytyjską telewizję E4.

Imprezy, pierwsze doświadczenia seksualne, eksperymenty z używkami i problemy takie, jak przemoc w rodzinie czy anoreksja zostały tam pokazane w niezwykle realistyczny sposób.

Reklama

Serial wiele zawdzięcza świetnie dobranej obsadzie i bohaterom "z krwi i kości". W głównych rolach obsadzono aktorów-amatorów, którzy potrafili stworzyć przejmujące kreacje.

Przypomnijmy, że oryginalny serial "Skins" produkowany jest od 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Jego amerykańska wersja, którą będzie emitowała MTV Polska, wzbudziła wiele kontrowersji. Już pierwszy odcinek wywołał w USA skandal. Sprawa trafiła nawet do FBI i została oprotestowana przez amerykańskie organizacje, stojące na straży moralnego porządku.

Organizacja Parents Television Council zwróciła się do amerykańskiego rządu z prośbą o otwarcie śledztwa w sprawie dziecięcej pornografii, o rozpowszechnianie której podejrzewa amerykański serial "Skins". Produkcja, opowiadająca o amerykańskiej młodzieży, od dawna wzbudzała niepokój organizacji, która stwierdziła, że jest to "najniebezpieczniejszy serial dla nastolatków".

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Kumple

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje