Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W pustyni i w puszczy": Jak potoczyły się losy Stasia?

7 lat po ekranowym debiucie zagrał w serialu "Dom". W kultowej produkcji wcielił się w Leszka Talara. Później wystąpił w wielu produkcjach telewizyjnych, ale największą radość sprawia mu gra w teatrze. W 1996 roku został dyrektorem naczelnym i artystycznym sceny założonej przez Jana i Halinę Machulskich. Piastował tę funkcję przez dekadę - do czasu, gdy zmuszono go do odejścia. Ludzie, z którymi pracował na co dzień, stanęli za nim murem i... odeszli razem z nim. 

Reklama

Rok po rozstaniu z Ochotą założył z przyjaciółmi "teatr tm", który działa do dziś. Po zakończeniu produkcji "Domu" aktor podjął decyzję, że nie będzie zabiegał o nowe role w serialach i filmach. Od 2000 roku całą swą energię poświęci teatrowi. Wyjątek zrobił jedynie dla twórców "Na dobre i na złe", którzy w 2015 roku zaprosili go do gościnnego udziału w 595. odcinku serialu.

Udział w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza wpłynęła nie tylko na jego ścieżkę zawodową. Na planie filmu poznał Marię, nastoletnią córkę kolegi reżysera. Młodzi zakochali się w sobie i trzy lata po premierze wzięli ślub. Para doczekała się córki Marty. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje