Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 2601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozwódki z Beverly Hills

Jeden rok, dwa oficjalne rozwody i trzeci w drodze. Tori, Jennie i Vanessa – koleżanki z "Beverly Hills, 90210" przekonały się na własnej skórze, że ślub nie jest gwarancją: „I żyli długo i szczęśliwie”. Co ciekawe, wszystkie mniej więcej w tym samym czasie. Czyżby zwisło nad nimi fatum?

Poniedziałek, 11 marca. Na sklepowe półki trafia najnowszy numer magazynu "Star", który szokuje czytelników gorącym newsem: Tori Spelling i Dean McDermott są krok od rozwodu.

Reklama

- Tori podejrzewa męża o zdradzanie jej z dwiema innymi kobietami od lat. Obserwuje każdy jego krok, sprawdza maile, założyła mu "tropiciela" w telefonie, a nawet wynajęła prywatnego detektywa, żeby go śledził. Nieustannie kłócą się o seks. Dean nazwał Tori grubą i leniwą.

Ona z kolei, wiedząc o jego seksoholizmie, jest przekonana, że szuka na zewnątrz, czego nie chce mieć w domu - można było przeczytać w artykule. Jak donosi tabloid, McDermott starannie przygotowuje się do walki... o miliony.

- Dean ma zamiar zakończyć to małżeństwo na dobre. Już szuka tymczasowego mieszkania. Od kilku miesięcy też zgłębia finanse żony oraz... teściowej! Ma zamiar posłużyć się dziećmi i wyciągnąć miliony. Zdążył już zapowiedzieć, że wystąpi o opiekę nad pociechami. Jeśli panie Spelling nie okażą się hojne, gotowy jest na wszystko, aby uzyskać prawo do opieki nad dziećmi i uniemożliwić im kontakt z matką i babką. Nie wystarcza mu do podziału 15 mln USD (na taką sumę szacuje się majątek Tori i Deana), ale pragnie uszczknąć coś z fortuny zmarłego teścia.

Śmiech przez łzy


Rok wcześniej, dokładnie 13 marca 2012 r., koleżanka Tori z planu "Beverly Hills, 90210", a także "90210", Jennie Garth i jej mąż Peter Facinelli poinformowali media o zakończeniu swojego, trwającego 11 lat małżeństwa. Kilka dni później do sądu wpłynął pozew rozwodowy, złożony przez aktora.

Powód? Różnice charakterów nie do pogodzenia. Szybko jednak wyszło na jaw, że główną przyczyną rozstania była... 28-letnia wówczas Jaime Alexander, którą Peter poznał na planie filmu "Loosies". Garth była w szoku. - Czuję smutek, widząc, że Peter tak szybko pozbierał się po naszym rozstaniu - wyznała w rozmowie z "Life & Style" w grudniu ub.r.

Kilka dni później dodała w rozmowie z "Us Weekly": - Rozstanie pozostawiło po sobie przeszywający ból. Kiedyś przyjdzie czas, że przestanie ranić tak mocno. Wiem, że to minie, ale jeszcze nie teraz.

Nowy rozdział

Opuszczoną przez męża aktorkę widywano między innymi w towarzystwie fotografa Noaha Abramsa (sierpień 2012 r.), biznesmena Jasona Clarke’a (październik 2012 r.), a także kolegi z planu "BH 90210". Gdyby wierzyć plotkom i książce Tori Spelling, również byłego chłopaka Luke’a Perry’ego. Paparazzi przyłapali przyjaciół podczas wspólnych wyjść na kawę, na lunch oraz na spacer z psami.

Spojrzenia wszystkich kierowały się w ich stronę. Fani serialowej pary: Kelly & Dylan z niecierpliwością czekali na komunikat o związku wolnych aktorów. Niestety, w zamian za to dostali rozmowę Jennie z "Us Weekly", w której brutalnie rozwiała wszelkie nadzieje. - Jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi. Kocham go, ale randkowanie z nim byłoby bardzo dziwne.

Po czym dodała na koniec: - Uczę się na nowo umawiać z mężczyznami. Na tym etapie wygląd już nie ma dla mnie znaczenia, bardziej zależy mi na pozytywnej energii. Dziś wiadomo, że odnalazła ją w młodszym o 10 lat perkusiście zespołu Big Gigantic, Jeremym Salkenie. Na początku tego roku świat poznał nowego wybranka Jennie, kiedy na Twitterze 40-letnia aktorka pochwaliła się zdjęciem ze wspólnego Sylwestra.

Ale Tori i Jennie to nie jedyne ofiary marcowego żniwa. Pięć dni po ukazaniu się "Star" z Tori, uprawomocnił się rozwód innej aktorki z serialu, Vanessy Marcil.

Miażdżąca strata

Sędzia zakończył małżeństwo (zawarte 11 lipca 2010 r) aktorki z Carminem Giovinazzo wskutek pozwu złożonego 17 sierpnia 2012 r. Oficjalnie: różnice charakteru nie do pogodzenia. Nieoficjalnie: - V. straciła dziecko. Drugi raz w tym roku - napisał na Twitterze Giovinazzo w grudniu 2011 r. Wówczas mało kto wiedział, że w trakcie tych kilku lat, prób było... 6!

MG

Dowiedz się więcej na temat: Beverly Hills | Tori Speling | Jennie Garth | Vanessa Marcil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje