Reklama

Patricia Kazadi olśniła na premierze! "Seksbomba" - zachwycają się fani

Patricia Kazadi olśniewa! Tym razem serca internautów skradła stylizacja, w której artystka pojawiła się na premierze spektaklu "Wieczór panieński plus". Jest zmysłowo i z pazurem! Patricia Kazadi jest w stałym kontakcie z fanami. Wszechstronnie utalentowana 33-latka może pochwalić się niemałym gronem obserwatorów w sieci. Na Instagramie jej poczynania śledzi już ponad 255 tysięcy internautów.

Patricia Kazadi kusi w sieci

Wokalistka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna, tancerka, aktorka dała się poznać w rozmaitych odsłonach. Widzowie z pewnością pamiętają jej udział w takich produkcjach, jak np. "Bodo", "Ranczo", "Święty interes", "Jak się pozbyć cellulitu" czy programach "Taniec z gwiazdami", "Dance Dance Dance", "You Can Dance - Po prostu tańcz" czy z wielu innych ról serialowych, teatralnych i filmowych.

Ostatnio w wirtualnej galerii aktorki pojawiły się niezwykle ponętne kadry, na których artystka odsłania dekolt i prezentuje nową fryzurę. To stylizacja, którą zaprezentowała na premierze spektaklu "Wieczór panieński plus" w reżyserii Marii Seweryn. W obsadzie znalazło się wiele znanych nazwisk m.in. Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk i Stefano Terrazzino. 

Reklama

Na entuzjastyczną reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem Patricii pojawiła się prawdziwa lawina komplementów:

Zobacz więcej:

Monica Bellucci zachwyca! "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje