Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

W tym roku minęło dokładnie 45 lat od chwili, gdy Anna Dymna zagrała swą pierwszą serialową rolę - Klarysę w "Janosiku". Należała wtedy do grona najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Bardzo chętnie eksponowała przed kamerą swe wdzięki i pokazywała biust, który uważany był za wręcz idealny. - Ja się tamtej Ani nie wstydzę - mówi dziś.


Trudno uwierzyć, że Anna Dymna od lat grywa już babcie, dojrzałe, zniszczone życiem kobiety. Ostatnie role aktorki nie pasują do wizerunku ślicznej panny o anielskim charakterze, jaki pamiętamy z jej młodzieńczych filmów.

Reklama

- To macierzyństwo mnie odmieniło - wyznała Anna Dymna w jednym z wywiadów.

- Przytyłam, zbrzydłam i początkowo sądziłam, że z aktorstwem trzeba się będzie pożegnać. Ale otworzyły się przede mną nowe możliwości. Zobaczono we mnie doświadczoną, dojrzałą kobietę potrafiącą ryzykować i walczyć - twierdzi dziś.

Anna Dymna zaczęła występować w filmach jeszcze jako studentka. Reżyserzy szybko zorientowali się, że młoda dziewczyna bezkrytycznie przyjmuje to, co mówią i chętnie rozbierali ją przed kamerą... Wepchnęli naiwną i nieśmiałą aktorkę w schemat - stereotyp, który przylgnął do niej na wiele lat.

- Ja się tamtej Ani Dymnej nie wstydzę i nie wypieram. Na te pierwsze role patrzę nawet z pewnym rozczuleniem. Jakbym oglądała własną córkę - wyznała w jednym z programów telewizyjnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje