Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5401
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktor kultowego serialu oskarżony o gwałt

W poniedziałek odbyła się pierwsza rozprawa. 44-latek nie stawił się na niej osobiście. Obroną aktora zajmuje się m.in. Thomas Mesereau, który wcześniej bronił Michaela Jacksona oraz Billa Cosby'ego.

Reklama

Adwokaci argumentowali, że aktor nie może być sądzony, ponieważ sprawa uległa przedawnieniu. Sąd przychylił się jednak do stanowiska prokuratury, uznając tym samym, że niektóre przestępstwa seksualne nie podlegają przedawnieniu. 

Danny Masterson zaprzecza zarzutom i nie przyznaje się do winy. Jego adwokaci opublikowali oświadczenie, w którym napisali, że gwiazdor: "jest niewinny i jesteśmy przekonani, że zostanie uniewinniony, gdy wszystkie dowody w końcu wyjdą na jaw, a świadkowie będą mieli okazję zeznawać [...] Pan Masterson i jego żona są w szoku, biorąc pod uwagę, że te zarzuty - sprzed blisko 20 lat - skutkują wniesieniem sprawy do sądu, ale na duchu trzyma ich myśl, że ostatecznie to prawda zwycięży. Ludzie, którzy znają pana Mastersona, wiedzą, jakim jest człowiekiem, a także, że oskarżenia są fałszywe".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje