Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agentka o stu twarzach": Jennifer Garner odtworzyła gorącą scenę z serialu

Choć zaklinała się, że nigdy tego nie zrobi, pokusa, by jeszcze raz odegrać gorącą scenę z serialu "Agentka o stu twarzach" okazała się silniejsza. Wzmocnił tę pokusę fakt, że liczba osób obserwujących profil Jennifer Garner na Instagramie przekroczyła właśnie dziesięć milionów. I właśnie z okazji przebicia bariery dziesięciu milionów popularna aktorka złamała obietnicę, którą dała kiedyś swoim menadżerom i powtórzyła scenę, w której w seksownym bikini wynurzała się i wychodziła z basenu.

"Jestem ogromnie wdzięczna każdemu tworzącemu tę naszą społeczność. Aby uczcić przekroczenie 10 milionów followersów, oto wideo, co do którego obiecałam kiedyś swojemu menadżerowi i specowi od reklamy, że nigdy go tutaj nie umieszczę. Obiecuję, moje panie, że kiedyś w 2021 roku postaram się jeszcze wyglądać równie słodko" - czytamy w opisie pod nagraniem umieszczonym na oficjalnym koncie instagramowym Jennifer Garner.

Reklama

Wideo opublikowane przez aktorkę podzielone zostało na dwie części. W górnej widać oryginalną scenę z serialu, a w dolnej jej odtworzenie. Różnice pomiędzy oboma są widoczne gołym okiem.

Na nagraniu z "Agentki o stu twarzach" grana przez Jennifer Garner Sydney Bristow w zwolnionym tempie seksownie wyłania się z basenu ubrana w kuse bikini, a zaraz potem zakłada buty na obcasie i - tuż przed zniknięciem z kadru - uwodzicielskim ruchem rozpina górę od kostiumu.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje