Reklama

70-letnia Halina Rowicka zachwyca na zdjęciu w bikini! Anna Kalczyńska chwali się piękną mamą

Anna Kalczyńska opublikowała właśnie w swoich mediach społecznościowych zjawiskowe zdjęcie. Dziennikarka wrzuciła na Instagrama fotografię, na której jej mama, Halina Rowicka, zapozowała w bikini w otoczeniu Morza Bałtyckiego. To nie wszystko, bowiem 70-letnia mama prezenterki zaprezentowała się podczas wykonywania ćwiczeń. Aktorka zrobiła szpagat i eksponując swoje nogi "oddzieliła morze od lądu".

Anna Kalczyńska pokazała mamę!

Anna Kalczyńska jest dobrze znana widzom programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". 45-latka od dłuższego czasu współprowadzi popularną śniadaniówkę w towarzystwie Andrzeja Sołtysika. Prezenterka telewizyjna przed nadchodzącym sezonem jesiennym zdecydowała się wybrać z rodziną na krótkie wakacje i odpocząć w Chałupach nad Morzem Bałtyckim. Gwiazda telewizji TVN nie zostawiła jednak swoich fanów i co jakiś czas dostarcza im gorące pocztówki z nadbałtyckiego urlopu.

Tym razem gwiazda postanowiła opublikować zjawiskowy kadr przedstawiający jej mamę. Na fotografii widać, jak kobieta odważnie wykonuje szpagat w bikini! Niewiele osób wie, że matka prezenterki jest znaną aktorką!

Halina Rowicka, mama Anny Kalczyńskiej, to znana aktorka!

Reklama

Niewiele osób wie, że mama Anny Kalczyńskiej, Halina Rowicka, to znana aktorka, która ma za sobą setki ról w polskich serialach. 70-latka zagrała m.in. w serialach "M jak Miłość", "Druga szansa" oraz "Prawo Agaty". Wystąpiła również w kilku produkcjach kinowych. Kobieta przez wiele lat była żoną innego aktora, Krzysztofa Kalczyńskiego. Niestety, ojciec Anny Kalczyńskiej i mąż Haliny Rowickiej zmarł dwa lata temu. Dwójka z trójki dzieci pary aktorów nie poszła w ślady rodziców. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i Filip Kalczyński wybrali karierę w dziennikarstwie.

Anna Kalczyńska na Instagramie

45-letnia prezenterka telewizji TVN cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie każdego dnia przyciąga uwagę ponad 189 tys. internautów, którzy wyczekują nowych postów dziennikarki. Jakie były reakcje na uroczą fotografię mamy Anny Kalczyńskiej? Bardzo pozytywne! W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów wobec kobiety, która jest znaną i lubianą aktorką.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje