Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

40 lat temu wszyscy chcieli zobaczyć... nagą Bronkę z "Daleko od szosy"

Mija właśnie 40 lat od chwili, gdy Sławomira Łozińska, czyli Barbara Grzelakowa z "Barw szczęścia", po raz pierwszy w swej karierze odważyła się rozebrać przed kamerą. W 1977 roku cała Polska pobiegła do kin na film "Granica", by zobaczyć nagą... Bronkę z "Daleko od szosy".

Sławomira Łozińska miała zaledwie 23 lata, gdy dostała propozycję zagrania Bronki - dziewczyny Leszka (Krzysztof Stroiński) - w serialu "Daleko od szosy". Była wtedy świeżo upieczoną absolwentką warszawskiej szkoły teatralnej i, jak wróżyli jej krytycy, miała przed sobą wspaniałą przyszłość w zawodzie.

Reklama

Rola Bronki dała jej popularność, o jakiej marzą wszystkie młode aktorki. Sławomira Łozińska z dnia na dzień stała się gwiazdą... Nic dziwnego, że kiedy rok po premierze "Daleko od szosy" Polskę obiegła wiadomość, że w filmie "Granica" Jana Rybkowskiego można podziwiać ją w pełnej krasie, przed kasami kin ustawiły się długie kolejki.

W "Granicy" Sławomira Łozińska - jako Justyna Bogutówna - pokazała w kilku scenach gołe piersi, ale nie czuła się dobrze z tym, że musiała obnażyć się przed kamerą. Rok później zgodziła się jednak na udział w odważnej scenie erotycznej w telewizyjnym "Seansie" Sławomira Idziaka, po czym uznała, że rozbieranki nie są dla niej i konsekwentnie odmawiała przyjmowania ról wymagających od niej nagości.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje