Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiktoria Gąsiewska odsłoniła ciało! Dekolt do pasa

Wiktoria Gąsiewska, którą ostatnio mogliśmy oglądać w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", po raz kolejny rozpaliła wyobraźnię fanów! Gwiazda pokazała się w skąpym stroju, a zachwytom nie było końca. "Respirator proszę" - komentują internauci.

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska należy do grona najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. 22-letnia obecnie gwiazda ze światem filmu związana była praktycznie przez całe swoje życie. Przed kamerą zadebiutowała jako kilkulatka epizodyczną rolą w serialu "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w filmie "Jasminum" z 2006 roku. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola w "Rodzinie zastępczej", a naprawdę oszałamiającego tempa jej kariera nabrała dzięki serialowi "Rodzinka.pl".

Dziś Wiktorię Gąsiewską możemy oglądać m. in. w serialach "Barwy szczęścia" i "Kowalscy kontra Kowalscy". Poza aktorstwem jedną z jej pasji jest fotomodeling. 22-latka chętnie bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych. Ich efektami dzieli się później na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób. Gwieździe zdarza się też chwalić w sieci bardziej prywatnymi kadrami. Ostatnio wybrała się na urlop do Turcji i zasypała fanów tego typu fotografiami.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska z dekoltem do pasa

Wiktoria Gąsiewska odpoczywa od zawodowych obowiązków w Turcji. Aktorka wybrała się tam bez swojego ukochanego Adama Zdrójkowskiego, który jest ostatnio bardzo zapracowany. Obecnie m. in. występuje w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiktoria chętnie wrzuca do sieci kolejne wakacyjne zdjęcia. Najnowsze zrobiło na jej fanach oszałamiające wrażenie. Fotografia, na której ubrana w kusy strój kąpielowy z dekoltem do pasa wygrzewa się w promieniach słońca, rozgrzała internautów do czerwoności.

"Anioł na ziemi"

"Bogini"

"Ale nogi!" - posypały się komentarze

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy