Reklama

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wiktoria Gąsiewska pręży ciało na treningu! Fani zszokowani

Wiktoria Gąsiewska, znana m.in. z serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", dodała na swojego Instagrama filmik z treningu. Nagranie wywołało duże poruszenie w sieci. Fani chętnie podzielili się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy - "Boli mnie od samego patrzenia" - pisali.

Wiktoria Gąsiewska ćwiczy na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska mimo wakacji wpadła w wir pracy! Aktorka znana z takich seriali jak: "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Kowalscy kontra Kowalscy" umiejętnie lawiruje między planami filmowych produkcji a kolejnymi sesjami zdjęciowymi, w których występuje jako piękna modelka. Mimo natłoku obowiązków 22-letnia dziewczyna Adama Zdrójkowskiego nie zapomina o sporcie, znajdując czas także na ćwiczenia. Ostatnio Wiktoria Gąsiewska postanowiła skorzystać z usług trenerki, a ich spotkania mają na celu przygotowanie gwiazdy do wykonania... szpagatu! Wiktoria ostro wzięła się do pracy, a wszystko działo się pod czujnym okiem kamery. Filmik z treningu znalazł się również na Instagramie Gąsiewskiej, zbierając mnóstwo komentarzy.

Reklama

Internauci pod wrażeniem umiejętności Wiktorii Gąsiewskiej

Na wspomnianym nagraniu widać, jak Wiktoria Gąsiewska - z pomocą trenerki - wykonuje ćwiczenia rozciągające. Widok ten mocno poruszył internautów, którzy w komentarzach dzielili się swoimi przemyśleniami na temat tego, co właśnie zobaczyli:

"Boli mnie od samego patrzenia",

"Pięknie to wygląda, ale czy nic cię nie zabolało."

"Wow!"

Pojawiło się również wiele emotikon ukazujących ogniste płomienie, a także oklaski, przez co internauci wyrazili swój podziw dla poczynań aktorki.

Wiktoria Gąsiewska należy do grona gwiazd, które zachęcają innych do rozmaitych aktywności fizycznych. Aktorka wykorzystuje przy tym "magię Instagrama", gdyż jej konto obserwuje już ponad milion użytkowników! Należycie do tego grona?

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje