Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wiktoria Gąsiewska kusi na Instagramie!

Wiktoria Gąsiewska, aktorka znana z takich seriali jak "Kowalscy kontra Kowalscy" i "Barwy szczęścia", szybko pnie się po szczeblach kariery. Aktorka aktywnie udziela się w sieci, dzieląc się z fanami swoją codziennością na Instagramie. Niedawno po raz kolejny udowodniła, że wie, jak poznać atmosferę. Na jej profilu wylądowały zmysłowe kadry, w których aktorka została uwieczniona bez bielizny!

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska nie raz udowodniła, że w świecie show-biznesu. Mimo młodego wieku, udało jej się zdobyć pokaźną liczbę fanów, którzy chętnie zaglądają na jej instagramowy profil. Dziś aktorkę obserwuje aż milion osób! Młoda gwiazda chętnie dzieli się z nimi swoimi przeżyciami i udostępnia efekty sesji zdjęciowych - zarówno tych profesjonalnych jak i zupełnie amatorskich.

Wiktoria Gąsiewska w negliżu

Niedawno na Instagramie powstała burza, wywołana przez bardzo kuszące kadry, które udostępniła na swoim profilu Wiktoria Gąsiewska. Młoda Gwiazda pozuje w nich bez stanika, chwaląc się nie tylko figurą, ale także wspaniałym makijażem.

Reklama

Reakcje fanów na zdjęcia gwiazdy

Intymne kadry niewątpliwie przypadły do gustu fanom aktorki. Internauci natychmiast zalali ją falą ciepłych słów!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy