Reklama

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wiktoria Gąsiewska bez bielizny. W sieci burza!

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie z pozoru niewyróżniający się kadr. Mały szczegół wywołał jednak prawdziwą burzę. Młoda aktorka pokazała zbyt wiele? "Gdzie twoja bielizna?" - zaczęli pytać niektórzy. Wkrótce w obronie gwiazdy "Kowalscy kontra Kowalscy" stanęli jej fani.

Dziecięca gwiazdka wyrosła na piękność

Wiktoria Gąsiewska karierę aktorską zaczęła jeszcze jako dziecko. Już jako kilkulatka grała w "Na dobre i na złe" czy "Rodzinie zastępczej". Największą popularność zdobyła zaś dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Aktorka, która obecnie występuje w "Barwach szczęścia" czy produkcji "Kowalscy kontra Kowalscy", dorastała na oczach telewidzów, którzy byli świadkami tego, jak z małej dziewczynki przemienia się w prawdziwą kobietę.

22-letnia obecnie gwiazda telewizji jest bardzo aktywną użytkowniczką portali społecznościowych. Najchętniej udziela się na Instagramie, gdzie regularnie chwali się swoimi nowymi zdjęciami. Obserwatorzy bacznie śledzą każdy krok aktorki, która dla wielu młodych ludzi jest idolką i inspiracją.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Od słodkiego brzdąca do młodej seksbomby 

Wiktoria Gąsiewska pokazała się bez stanika

Wiktoria Gąsiewska często publikuje w sieci prywatne kadry, lubi też chwalić się fanom efektami kolejnych profesjonalnych sesji zdjęciowych. 22-latka współpracuje z wieloma firmami i zdarza jej się również reklamować je na swoim instagramowym profilu. Zwykle internauci są jednogłośni w ocenie publikowanych przez aktorkę zdjęć i przyjmują je bardzo pozytywnie. Tymczasem najnowsza fotografia wywołała bardzo skrajne emocje. Wiktoria Gąsiewska nie spodziewała się raczej, że fakt, iż zrezygnowała z włożenia biustonosza, wywoła taką burzę.

Wiktoria Gąsiewska: Młoda aktorka ma zadatki na wielką gwiazdę 

Burza pod zdjęciem Wiktorii Gąsiewskiej

Najnowsze zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej wywołało niemałe poruszenie i podzieliło internautów. Choć fotografia miała być reklamą napoju popularnej marki, wszyscy skierowali wzrok na coś zupełnie innego. 22-latka zrezygnowała ze stanika, co nie umknęło uwadze fanów.

Kolejna osoba stwierdziła: "Skoro panom tak przeszkadza brak stanika, to rozumiem, że już stoją w kolejce w sklepie dla siebie? Wiktoria, cudownie wyglądasz i każdy niech żyje jak chce i ubiera się jak chce".  Internaucie przyklasnęła sama Gąsiewska. "O to to!" - odpowiedziała 22-latka.

Autor: Maria Staroń

ZOBACZ TEŻ: "M jak Miłość" nie wróci do TV po wakacjach w planowanym terminie! Czarne chmury nad produkcją?!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje