Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 434
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Marieta Żukowska zapozowała topless! Aktorka nie boi się odsłaniać ciała

Marieta Żukowska, znana z serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" zaskoczyła fanów wakacyjnymi zdjęciami! Gwiazda zdecydowała się podzielić fotografią, na której zapozowała bez stanika. Pod postem posypał się grad komplementów.

Marieta Żukowska topless

Niestety, w końcu musiał przyjść wrzesień, a wraz z nim koniec ukochanych wakacji. Choć w naszym kraju ciepłe lato skończyło się nieco szybciej, to w południowej Europie wciąż goszczą wysokie temperatury. Doskonale wie o tym Marieta Żukowska, aktorka, która jakiś czas temu zapakowała walizki i wybrała się na krótki urlop do rozgrzanych od gorącego słońca Włoch.

Jak możemy dowiedzieć się z Instagrama, jej wyjazd już prawie dobiega końca. Z tego powodu 39-latka znana m.in. z seriali "Kowalscy kontra Kowalscy", "M jak miłość" czy "Barwy Szczęścia" postanowiła podzielić się z fanami gorącą pocztówką. Marieta Żukowska zapozowała na plaży topless! To nie wszystko, bowiem dekolt aktorki przykrywają jedynie... jej dłonie!

Reklama

Marieta Żukowska na Instagramie

Marieta Żukowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Grono jej wielbicieli wciąż się powiększa, a obecnie instagramowy profil aktorki przyciąga uwagę ponad 238 tys. internautów z całego świata. Tak ogromny sukces w Internecie przełożył się na ilość komplementów pod wakacyjnym postem 39-latki. Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy, letnia migawka Mariety Żukowskiej naprawdę rozgrzała internautów!

"Super pani wygląda!"

"Ogień!""

"Ale śliczna jesteś!"

"Piękno i klasa w jednym!"

"Odważnie, zmysłowo no i bardzo ładnie!"

"Jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce! Uwielbiam Cię!" - zobaczyliśmy w komentarzach.

Nowe zdjęcie Mariety Żukowskiej zebrało do tej pory ponad 4 tys. serduszek na Instagramie.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy