Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trzy sekundy do... śmierci!

Aby rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) będzie musiał pracować jako karciany oszust na łódzkim bazarku. Zdradzamy, że w 12. odcinku 2. serii "Komisarza Aleksa" tylko 3 sekundy będą dzielić go od... śmierci!

Na łódzkim bazarku policja znajduje ciało 40-letniego właściciela dwóch stoisk, Marczaka. W grupie gapiów przyglądających się badającemu zwłoki Leonowi (Janusz Chabior) jest piękna Natalia Sobisz (Karolina Chapko), Białorusinka, która prowadzi mały bar na bazarze znajdujący się tuż obok straganów zamordowanego kupca.

Reklama

Mąż, kierowca tira, jest o nią chorobliwie zazdrosny. Nie znosi, kiedy mężczyźni przychodzą do baru i flirtują z Natalią. Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) wie jednak, że to nie on zastrzelił Marczaka, bo w chwili, gdy dokonano morderstwa, był w drodze z Białorusi.

Policjanci dochodzą do wniosku, że aby zdobyć jakiekolwiek informacje od sprzedawców z bazaru, będą musieli działać pod przykrywką. Tymczasem na bazarku dochodzi do kolejnego morderstwa. Ofiarą jest... mąż Natalii. Został zakatowany przez czterech bandziorów.

Przebrany za opryszka, nieogolony i zakatarzony komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) nie wygląda jak policjant. Wmieszał się w tłum na bazarku i oferuje swoim "klientom" grę w trzy karty. Od jednego ze sprzedawców dowiaduje się, że na bazarze rządzi bezwzględny Artiom, który z pewnością nie pozwoli, by Bromski rozwinął tutaj swoją działalność karcianego oszusta. Kupiec proponuje komisarzowi, by pracował u niego. Oferuje mu też nocleg na zapleczu swojego stoiska i deklaruje, że opłaci Atrioma, jeśli Marek podzieli się z nim zyskiem z gry w trzy karty.

Bromski postanawia zbliżyć się do Natalii. Jest świadkiem, jak Atriom grozi dziewczynie.

Policjanci odnajdują ciężarówkę męża Natalii. Jest pusta. Dzięki Aleksowi Puchała i Lucyna (Magdalena Walach) odkrywają, że w kontenerze przewożone były materiały wybuchowe. Okazuje się, że mąż dziewczyny od jakiegoś czasu przemycał je z Białorusi dla Atrioma, ale chciał zakończyć ten proceder i uciec z Natalią do Hiszpanii. Ostatni transport broni i granatów zamierzał sprzedać na własną rękę niejakiemu Szupskiemu.

Bromski dotrze do Szupskiego śledząc Natalię. Niestety, mężczyzna nie będzie już żył. Przerażona Natalia, zastraszona przez Atrioma i pracujących z nim bandziorów, postanowi pomóc Markowi w śledztwie, ale oboje wpadną w pułapkę zastawioną przez gangsterów. Bromski i Natalia znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie i będą odliczać sekundy do swojej... śmierci!

Czy Lucynie i Puchale uda się zapobiec tragedii? Czy policjanci poznają całą prawdę o morderstwach na bazarku? Czy rozbiją groźną mafijną grupę dowodzoną przez Atrioma?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą sobotę. Na emisję 12. odcinka 2. serii "Komisarza Aleksa" pt. "Trzy sekundy do śmierci" TVP 1 zaprasza 24 listopada o godzinie 20.20.

Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Komisarz Alex | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje