Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemnica zwłok zamurowanych w ścianie

Wieść o śmierci żony będzie dla Antka Gradonia (Antoni Królikowski) - młodego robotnika pracującego dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań - wielkim wstrząsem. Rozpocznie też ciąg dramatycznych wydarzeń, które sprawią, że cały jego świat legnie w gruzach...Patrycja Gradoń (Marta Jarczewska) umrze nagle na jednej z ruchliwych łódzkich ulic. Zasłabnie, przewróci się i - mimo szybkiej pomocy lekarzy - nigdy już nie odzyska przytomności. Wyjaśnieniem przyczyn jej niespodziewanej śmierci będą musieli zająć się patolodzy, jednak kilka godzin po przewiezieniu ciała Patrycji do kostnicy stanie się coś, co uniemożliwi im pracę. Zwłoki dziewczyny po prostu... znikną!

Reklama

Antek Gradoń będzie zrozpaczony, gdy dotrze do niego informacja, że owdowiał. Nie będzie mógł pogodzić się z utratą żony, którą kochał nad życie i dla której gotowy był na wiele wyrzeczeń. To za jej namową podjął pracę w prywatnej firmie remontującej mieszkania, które potem sprzedawane są bogatym kupcom.

Oboje od dawna borykali się z problemami finansowymi, zalegali z zapłatą czynszu, często brakowało im pieniędzy na zakup jedzenia. Antek wierzył jednak, że kiedyś szczęście wreszcie się do nich uśmiechnie. Teraz będzie musiał nauczyć się żyć bez Patrycji. Targać nim będą wielkie wyrzuty sumienia, bo pewnego razu zdradził żonę z jej najlepszą przyjaciółką Olgą (Laura Breszka), która - jak się okaże - kocha go skrycie od dawna...

Aby wyjaśnić tajemnicę zniknięcia ciała Patrycji z kostnicy, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) odwiedzi mieszkanie remontowane przez Antka. Towarzyszący mu Alex wpadnie na trop ludzkich zwłok zamurowanych w jednej z wnęk! Policjanci ze zgrozą odkryją, że to ciało Patrycji - zmasakrowane, okaleczone, pozbawione żołądka... Podejrzenie o zamordowanie dziewczyny i zamurowanie jej zwłok od razu padnie na Gradonia.

Kiedy patolodzy będą mogli wreszcie dokonać sekcji, odkryją, że Patrycja wcale nie zmarła na zawał, jak podejrzewano na początku. Znajdą dowody na to, iż dziewczyna przemycała narkotyki, które wcześniej - po odpowiednim zabezpieczeniu - połykała. Okaże się, że jedna z kapsułek z kokainą pękła i spowodowała śmierć dziewczyny!

Marek Bromski będzie musiał zająć się teraz nie tylko poszukiwaniem mordercy, ale też wytropieniem groźnej szajki przemytników narkotyków.

Tymczasem Antek Gradoń, wiedząc, że jest głównym podejrzanym, postanowi szukać schronienia przed policją u Olgi...

Czy chłopakowi uda się udowodnić, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią żony? Dlaczego Patrycja zdecydowała się na współpracę z przemytnikami? Kim są ludzie, dla których pracowała?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą sobotę - 9 marca - o godzinie 20.20, kiedy TVP 1 rozpocznie emisję 2. odcinka 3. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Bilet do śmierci".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje