Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Lucyna w łóżku z Wilczykiem!

- Mogłabym tak codziennie... - rozmarzy się Lucyna (Magdalena Walach), gdy po nocy spędzonej w mieszkaniu Wilczyka (Andrzej Konopka) ukochany poda jej do łóżka pyszne śniadanie.


Reklama


Tej nocy Lucyna na pewno długo nie zapomni! Choć kiedy kapitan Wilczyk po raz pierwszy zaproponował jej randkę, bała się zaangażować w związek z nim, w końcu doszła do wniosku, że warto walczyć o swoje szczęście. Pozwoliła Sylwestrowi, by ją kochał, mając nadzieję, iż kiedyś odwzajemni jego uczucie i będą cudowną parą. Ta chwila właśnie nadeszła...

Wizyta w Warszawie i noc spędzona w mieszkaniu Wilczyka utwierdzą Lucynę w przekonaniu, że dobrze zrobiła nie odrzucając zalotów Sylwka. Takiego jak on mężczyzny - przystojnego, mającego dobrą pracę, mądrego, czułego i w dodatku wolnego - nie spotyka się przecież codziennie!

- Ale fajnie... Mogę spać do południa, nie myśleć o obowiązkach - powie Lucyna zaraz po przebudzeniu, uśmiechając się na wspomnienie poprzedniego wieczoru oraz nocy i z zachwytem patrząc na Sylwka niosącego jej tacę z kawą, rogalikami i świeżymi truskawkami.

Przez chwilę wyda się Lucynie, że jest w siódmym niebie i mogłaby do końca życia dostawać od ukochanego śniadanie do łóżka. Niestety, wymagałoby to od niej przeprowadzki do Warszawy, a o tym policjantka z łódzkiej komendy nawet nie chce słyszeć. Czy to możliwe, aby zrezygnowała z miłości i szczęścia dla... pracy?

- Wczoraj zaczepił mnie kumpel z kadr i... - zacznie Sylwek, ale Lucyna natychmiast mu przerwie, wiedząc, do czego zmierza.

- Pamiętasz naszą umowę? Nic o mnie beze mnie! - powie, ale nie będzie ukrywać, że propozycja Wilczyka jest bardzo kusząca.

Czy w końcu ją przyjmie?

Odpowiedź na to pytanie padnie już 10 maja, kiedy to TVP1 wyemituje 10. odcinek 5. serii "Komisarza Aleksa" (sobota - 10 maja - godzina 20.25).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama