Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdrada małżeńska?!

"Tak to w życiu bywa, że jak jedna kobieta opuszcza mężczyznę, to zaraz na jej miejsce pojawia się druga" - powiedział niedawno Piotr Cyrwus, tłumacząc zachowanie serialowego Rysia. To jednak nie koniec małżeńskich zdrad w "Klanie"...

Przypomnijmy że Rysiek, który nabawił się niedawno udaru mózgu, wcześniej - podczas dłuższej nieobecności swojej żony w kraju - wdał się w romans z tajemnicza Kamilą.

Reklama

Przeżycia związane z innymi, obcymi kobietami pojawiającymi się w życiu męża Jerzego (Jerzy Grabarczyk) ma już za sobą także serialowa Ela (Barbary Bursztynowicz).

W jej przypadku te perypetie skończyły się bardzo źle - rozwodem. Ale chociaż teraz wszystko maluje się w czarnych barwach, wierni widzowie wiedzą, że w "Klanie" raz bywa dobrze, raz źle. Tu rodzinna, pełna miłości sielanka płynnie przeplata się ze zdradami, bólem zranionych i radością z pokonania sercowych problemów - dokładnie tak jak w życiu - pisze "Fakt".

Teraz raczej zanosi się na tzw. dołek, bo i Ryśka coś łączy z Kamilą, i Paweł (Tomasz Stockinger) poznał atrakcyjną lekarkę, która najwyraźniej robi na nim wielkie wrażenie. Ale czy pod tymi znajomościami kryje się zdrada małżeńska? "Tego na razie nie powiem" - mówi reżyser Jakub Ruciński. "Trochę dlatego, że nie chcę, a trochę dlatego, że sam nie wiem, jaki obrót akcji szykują dla nas scenarzyści".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje