Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe wpadki zdarzają się nawet najlepszym

Nawet wytrawni scenarzyści nie unikają wpadek. Sprawdź, jakie błędy w serialach zauważyliśmy w ostatnim czasie w "Klanie", "Prawie Agaty" i "Życiu nad rozlewiskiem"!

"Prawo Agaty"

Okazuje się, że nawet najlepiej wykształcone bohaterki polskich seriali (prawniczki, biznesmenki, a nawet pielęgniarki) mają zerową wiedzę na temat zapobiegania niechcianym ciążom.  

Reklama

Antykoncepcja jest im całkowicie obca. W tym sezonie wpadkę (już drugą!) zaliczyła m.in. młoda pani adwokat Dorota Gawron (Daria Widawska) z "Prawa Agaty". Wykształcone kobiety naprawdę mają takie kłopoty?

"Klan"

Czy zauważyliście, że Jerzy Chojnicki (Andrzej Grabarczyk) z "Klanu" nigdy nie rozstaje się z garniturem? Chojnicki od lat zaangażowany jest w prowadzenie firmy. Dlatego w ciągu dnia musi być zawsze nienagannie ubrany. Ale nawet po własnym domu — od blisko 15 lat! — chodzi zapięty na ostatni guzik.

Rozumiemy, że głowa rodziny Chojnickich to mężczyzna z klasą. Ale wydaje nam się, że grając tę postać, Grabarczyk musi się niemiłosiernie męczyć w sztywnych uniformach, które wynajdują dla niego serialowi kostiumolodzy. Dlatego postulujemy o zrzutkę na zakup dresu dla pana Jerzego. W końcu należy mu się trochę luzu.

"Życie nad rozlewiskiem"

Dwie zupełnie różne role w jednym serialu. Osoby odpowiedzialne za casting do "Życia nad rozlewiskiem" mają chyba poważne problemy z pamięcią. W dwóch pierwszych seriach obsadzili Orinę Krajewską, prywatnie córkę Małgorzatę Braunek, w roli Bronisławy, czyli matki Barbary, którą gra... Braunek.

Tymczasem okazuje się, że w najnowszych odcinkach ponownie zobaczymy Orinę jako... Agatę, przyjaciółkę Marysi (Olga Frycz), która skorzysta z zaproszenia i wprowadzi się do niej, a następnie perfidnie uwiedzie jej męża Kubę (Antek Królikowski).

Czyżby castingowcy nie doceniali dociekliwości widzów, albo liczyli na to, że fani serialu mają sklerozę?

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Andrzej Grabarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje