Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozbierana sesja to kiepski początek kariery

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie chce iść śladem wielu młodych aktorek, które - aby zwrócić na siebie uwagę - pozują nago do zdjęć publikowanych później w magazynach dla panów. - To kiepski początek kariery - twierdzi Agnieszka.


Reklama


21-letnia Agnieszka Kaczorowska doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie oferty jednego z pism dla mężczyzn i udział w śmiałej sesji zdjęciowej mogłoby przyczynić się do ogromnego wzrostu jej popularności i spowodować, że mówiłaby o niej cała Polska. Serialowa Bożenka z "Klanu" ma jednak zupełnie inny pomysł na to, jak zrobić karierę!

- Chcę być aktorką! - mówi i, choć nie udało się jej w tym roku zdobyć wymarzonego indeksu Akademii Teatralnej w Warszawie, nie poddaje się i najbliższe 12 miesięcy zamierza wykorzystać na przygotowania do egzaminów.

Agnieszka nie kryje, że dostała niedawno propozycję udziału w rozbieranej sesji.

- Odmówiłam, bo moim zdaniem to kiepski początek kariery - przyznała w rozmowie z jednym z dzienników.

Agnieszka Kaczorowska wcale nie potępia aktorek, które zdecydowały się wystąpić bez ubrania przed obiektywem, a ich zdjęcia zdobiły potem łamy magazynów dla panów. Twierdzi nawet, że być może kiedyś sama zgodzi się na podobną sesję...

- Jak już będę znaną, dobrą aktorką, to może zdecyduję się na takie zdjęcia, ale teraz jest na to zdecydowanie za wcześnie - wyznała, dodając, że rozbierana sesja może być dobrym... zwieńczeniem kariery, ale niekoniecznie najlepszym jej początkiem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | seriale | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama