Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8880
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Ramona handluje narkotykami?

Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) oskarży Ramonę (Anna Matysiak), dziewczynę swojego wnuka Jaśka (Paweł Grządziel), o to, że jest... dilerką narkotyków. Jakie będzie miała ku temu podstawy?


Reklama


Ujawniamy, że w 2619. odcinku "Klanu“ (emisja we wtorek 7 października) Elżbieta i Jerzy (Andrzej Grabarczyk) po powrocie z kina spotkają na tarasie rozmawiającą przez telefon Ramonę.  To, co przez przypadek usłyszą, przerazi ich nie na żarty.

- Nie, nie, powiedziałam, ile...  - oznajmi Ramona swojemu rozmówcy przez telefon. - Nie, taniej nie da rady... Tyle kosztuje działka i koniec... To mu tak powiedz, po prostu... Naprawdę taniej nie da rady...

Nic więc dziwnego, że w 2620. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w środę 8 października) zdenerwowana Elżbieta opowie Beacie (Magdalena Wójcik), jak wczoraj dziewczyna Jaśka ustalała z kimś przez telefon cenę działki.

- Z pewnością chodzi o narkotyki - skomentuje przerażona Chojnicka. - Radzę poważnie porozmawiać z Jaśkiem.

Na tej podstawie Beata zrobi Jaśkowi awanturę z powodu Ramony. Piotr (Jacek Borkowski) będzie próbował ją tonować. Wkurzony Jasiek nie uwierzy w winę swojej dziewczyny i wybiegnie z mieszkania...

Czy Ramona naprawdę handluje narkotykami?

 

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama