Reklama

To był skandal w rodzinie królewskiej! Księżniczka Małgorzata molestowała aktora Briana Coxa!

Brian Cox, czyli Logan Roy z "Sukcesji", jest uznanym szkockim aktorem, który od lat zachwyca widzów filmów, seriali czy też teatralną publiczność. Wielokrotnie był nominowany do najważniejszych nagród filmowych. W 2020 roku otrzymał Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym (czy wymienionej wyżej "Sukcesji"). Jednak na łamy gazet trafił, kiedy wyjawił jedną z tajemnic brytyjskiego królewskiego dworu.

Księżniczka Małgorzata i Brian Cox: Skandale w rodzinie królewskiej

Jego wiadomość spadła na rodzinę królewską jak grom z nieba. Kiedy królowa Elżbieta II musiała radzić sobie z kolejnymi oskarżeniami o pedofilię pod adresem jej syna księcia Andrzeja, problemami związanymi z odłączeniem się księcia Harry’ego i Meghan Markle od rodziny, Brian Cox wyznał na łamach "The Guardian", że był molestowany przez księżniczkę Małgorzatę Windsor, siostrę królowej.

75-letni aktor po zdobyciu Złotego Globu udzielił szczerego wywiadu o swoim życiu, biedzie oraz roli w "Sukcesji". Opowiedział wtedy, że w 1969 roku po premierze jednego ze spektakli teatralnych księżniczka Małgorzata zachowała się wobec niego w niestosowny sposób.

Reklama

Zobacz też: "Sukcesja": To rodzina psychopatów" [wywiad]

Księżniczka Małgorzata i Brian Cox: Obmacywała znanego aktora

"Grałem wtedy w przedstawieniu Alana Batesa wystawianym na deskach Royal Court Theatre. Było to podczas moich 23 urodzin i dostałem czerwoną koszulkę od reżysera. Dopiero co wziąłem prysznic i lekko lśniłem. Wtedy zostałem jej przedstawiony. Małgorzata położyła rękę na mojej koszulce i powiedziała, że to ładny t-shirt. Później zaczęła przesuwać po niej palcami. Zacząłem się zastanawiać, co zrobić? Co robi człowiek, kiedy obmacuje go ktoś z rodziny królewskiej?".

W kolejnej części wywiadu aktor stwierdził, iż księżniczka Małgorzata nie zdawała sobie sprawy z sytuacji. Miała powiedzieć: "Byłeś taki cudowny na scenie, chciałam dowiedzieć się o tobie czegoś więcej".

Cox miał tylko odpowiedzieć "dziękuję pani".

Zobacz też: "Sukcesja": Tego nie zobaczymy w nowym sezonie

"Sukcesja": O czym opowiada sezon trzeci?

Logan Roy, z zaskoczenia zaatakowany w finale drugiego sezonu przez zbuntowanego Kendalla, znajduje się teraz w trudnym położeniu. Trzeci sezon rozpoczyna się, gdy Logan próbuje zabezpieczyć swoje rodzinne, polityczne oraz finansowe zaplecze i sojusze. Napięcie narasta, gdy zaciekła bitwa korporacyjna zaczyna przeradzać się w rodzinną wojnę domową.

Zobacz więcej:

Nowości HBO GO 2021: Zapowiedzi na październik

Emmy 2021: Kto zdobył statuetkę?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL