Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Emilia Clarke znów nago!

W 4. odcinku 6. sezonu "Gry o tron" Emilia Clarke, czyli serialowa Daenerys Targaryen pojawia się na ekranie bez ubrania.

W odcinku zatytułowanym "Book of the Stranger", który zadebiutował na antenie HBO w nocy z niedzieli na poniedziałek, bohaterka Clarke bierze udział w spektakularnej scenie pożaru świątyni. Finałowym momentem sekwencji jest wyłonienie się nagiej Daenerys Targaryen z ogarniętych płomieniami ruin.

Reklama

Reklama"Chciałbym przypomnieć, że ostatni raz byłam bez ubrania w 3. sezonie [serialu]" - Clarke powiedziała w rozmowie z serwisem ew.com. "Trochę czasu minęło. Jesteśmy obecnie w 6. sezonie, ale to [wciąż] jestem ja - dumna i silna. Czuję się niezwykle szczęśliwa mogąc oświadczyć: 'To nie była dublerka'" - Clarke zaprzeczyła, jakoby widzowie oglądali inną aktorkę w stroju Ewy.

Clarke ujawniła, że intymna scena zrealizowana została na zamkniętym planie w Belfaście, podczas gdy pozostała część sekwencji kręcona była w Hiszpanii.

"Ściąganie ubrania nie należy do najłatwiejszych zadań, ale biorąc pod uwagę magię efektów specjalnych... Nie było powtórki z pierwszego sezonu, gdy musiałam podchodzić do klifu.." - zakończyła aktorka.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL