Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 511
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Susan się rozbiera

Tego jeszcze nie było - Teri Hatcher w nowej roli. Stripteaserki! Zobacz na własne oczy.


Reklama

Aktorka w poniedziałek (7 grudnia), w swoje 45. urodziny nagrywała scenę do kolejnego odcinka "Gotowych na wszystko". Nie znamy jeszcze szczegółów, ale sporych rozmiarów pasek z narzędziami osadzony na lędźwiach tancerki, wskazuje, że cała "akcja" ma związek z Mike'iem, który jest przecież panem "złotą rączką".

Ale parze nie zawsze układało się dobrze, szczególnie w piątym sezonie: Związek Susan Mayer i Mike’a Delfino nie przetrwał, ale pozostali przyjaciółmi, bo... on zgodził się, bez ingerencji sądu, że to ona przejmie opiekę nad ich synem.

Susan nie jest już tak bezbronną, wrażliwą i szczerą osóbką, jak w poprzednich sezonach tego serialu. Zapewne z powodu tragicznego wypadku, do którego doszło przed kilku laty i zginęła w nim nieznajoma kobieta z małym dzieckiem, a w następstwie którego rozpadło się małżeństwo Susan.

Ale tak atrakcyjna kobieta, jak ona nie mogła pozostawać długo sama i szybko znalazła sposób, jak złagodzić ból rozstania. Obecnie flirtuje z pewnym malarzem pokojowym, przez co remont jej domu dziwnie się przedłuża. Jackson (Gale Harold) jest od niej młodszy, ale nie wystarcza mu już seks – pragnie, by oficjalnie zostali parą. Jednak Susan wpadnie w panikę, dopiero gdy on i Mike zaprzyjaźnią się. Nie życzy sobie, by rozmawiali o jej erotycznych sekretach.


Uważni fani serialu, wiedzą, że desperatki są gotowe naprawdę na wszystko:

Przypominam, że dziś w polskiej telewizji, końcówka piątego sezonu!

Oto szybkie przypomnienie najważniejszych wydarzeń:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje