Reklama

Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lesbijki na Wisteria Lane

SPOILER! Pocałunek dwóch pań okaże się czymś więcej niż pokazówką. Czy Katherine odnalazła nową miłość w osobie byłej stripteaserki Robin?

Pani Mayfair nie ma szczęścia do facetów. Jej mąż okazał się sadystą, a kochanek, zostawiła ją dla innej kobiety (Mike Delfino dla Susan Mayer) przez co kobieta przeżyła załamanie nerwowe i spędziła leczenie w szpitalu psychiatrycznym.

Reklama

Czy miodem na jej serce będzie romans z Robin, która także ma za sobą spory bagaż doświadczeń? Bardzo możliwe, gdyż plotki donoszą o "rozszerzonej roli dla Benz". Aktorka, która zadebiutowała w serialu 31 stycznia miała grać zaledwie trzy odcinki, według producenta serialu - Bobiego Daily jest mile widziana w nieograniczonej liczbie epizodów.

Co na to sama zainteresowana? Zapytana w popularnym show, czy lubi grać lesbijskie sceny, odpowiedziała:

"Dana Delany (odtwórczyni Katherine Mayfair) przyjemnie pachnie i nie ma zarostu na twarzy. Takie sceny w ogóle mnie nie denerwują. Na plan często przychodzą moi koledzy, którzy chętnie zobaczą mnie w takiej właśnie scenerii. " - śmieje się Julie Benz i dodaje:

"Cieszę się, że gram w swoim ulubionym serialu, choć wiem, że prawie każdy charakter w nim umiera". Czy i taki los czeka wschodzącą postać Fairwiev?


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje